Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ARES_08

Съвет за видео карта

Препоръчан отговор

Въпросът ми е! Мога ли на това старичко дъно да сложа по мощна видео карта!

Сега съм с Nvidia GeForce 8500GT 256MB.

Това е снимка от дънната ми платка:

post-250369-0-31839200-1333047380_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното ти има

1 x AGI Express slot (PCI Express x4)

, което значи че може да се сложи по-мощна видеокарта.Но дали си заслужава, не може да ти кажем защото не знаем с какъв процесор си и захранване.Паричките също са от значение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да, но трябва да имаш в предвид захранването ти както и процесора дали няма да спъва видеото :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като искаш видео карта следва, че искаш да играеш игри. При тази стара платформа е безсмислен ъпгрейда. Дори няма да питам за другите ти компоненти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игри не играя. Искам да има HDMI изход или там както се казва

Мисля скоро време да си взема един хубав телевизор.

Захранванвто ми е 230V, марката не се чете :D

2GB RAM

Процесор:

post-250369-0-71301200-1333049492_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игри не играя. Искам да има HDMI изход или там както се казва

Мисля скоро време да си взема един хубав телевизор.

Захранванвто ми е 230V, марката не се чете :D

2GB RAM

Процесор:

Това мисля, че ще е максимума предвид умрялото дъно и най-вече, все още неизвестното захранване, поне знаем че напрежението му е като за нашата ел.мрежа, обаче са по-интересни ватовете, не толкова волтовете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това мисля, че ще е максимума предвид умрялото дъно и най-вече, все още неизвестното захранване, поне знаем че напрежението му е като за нашата ел.мрежа, обаче са по-интересни ватовете, не толкова волтовете :)

Точно същата видео карта от същия сайт щях да дам за пример. Вече имаш два гласа за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да видя ватовете и марката? Не ми се иска да отварям кутията да не прецакам нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да видя ватовете и марката? Не ми се иска да отварям кутията да не прецакам нещо

Няма друг начин. Просто отваряш страничния капак имаш най-много два винта. Предполагам, ще е в горната част на кутията отстрани, ще пише марка и колко вата е. Снимай го ако имаш възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се притесняваш. Картата харчи само малко повече ток, от тази която използуваш, но е мнооого по-бърза. Разбира се, далече е от добрите карти от средният клас, а още много повече от картите от високият клас, но като се има предвид тази видео карта, на която си свикнал, ами разликата е огромна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма друг начин. Просто отваряш страничния капак имаш най-много два винта. Предполагам, ще е в горната част на кутията отстрани, ще пише марка и колко вата е. Снимай го ако имаш възможност.

Мерси утре когато имам време ще го видя и ще пиша пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря ви за съветите на всички! Реших да се откажа от смяната на видео картата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.