Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Въпросът ми е! Мога ли на това старичко дъно да сложа по мощна видео карта!

Сега съм с Nvidia GeForce 8500GT 256MB.

Това е снимка от дънната ми платка:

post-250369-0-31839200-1333047380_thumb.

Редактирано от fat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното ти има

1 x AGI Express slot (PCI Express x4)

, което значи че може да се сложи по-мощна видеокарта.Но дали си заслужава, не може да ти кажем защото не знаем с какъв процесор си и захранване.Паричките също са от значение!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да, но трябва да имаш в предвид захранването ти както и процесора дали няма да спъва видеото :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като искаш видео карта следва, че искаш да играеш игри. При тази стара платформа е безсмислен ъпгрейда. Дори няма да питам за другите ти компоненти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игри не играя. Искам да има HDMI изход или там както се казва

Мисля скоро време да си взема един хубав телевизор.

Захранванвто ми е 230V, марката не се чете :D

2GB RAM

Процесор:

post-250369-0-71301200-1333049492_thumb.

Редактирано от fat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игри не играя. Искам да има HDMI изход или там както се казва

Мисля скоро време да си взема един хубав телевизор.

Захранванвто ми е 230V, марката не се чете :D

2GB RAM

Процесор:

Това мисля, че ще е максимума предвид умрялото дъно и най-вече, все още неизвестното захранване, поне знаем че напрежението му е като за нашата ел.мрежа, обаче са по-интересни ватовете, не толкова волтовете :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това мисля, че ще е максимума предвид умрялото дъно и най-вече, все още неизвестното захранване, поне знаем че напрежението му е като за нашата ел.мрежа, обаче са по-интересни ватовете, не толкова волтовете :)

Точно същата видео карта от същия сайт щях да дам за пример. Вече имаш два гласа за нея.

Редактирано от yHuKaT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да видя ватовете и марката? Не ми се иска да отварям кутията да не прецакам нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да видя ватовете и марката? Не ми се иска да отварям кутията да не прецакам нещо

Няма друг начин. Просто отваряш страничния капак имаш най-много два винта. Предполагам, ще е в горната част на кутията отстрани, ще пише марка и колко вата е. Снимай го ако имаш възможност.

Редактирано от yHuKaT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се притесняваш. Картата харчи само малко повече ток, от тази която използуваш, но е мнооого по-бърза. Разбира се, далече е от добрите карти от средният клас, а още много повече от картите от високият клас, но като се има предвид тази видео карта, на която си свикнал, ами разликата е огромна...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма друг начин. Просто отваряш страничния капак имаш най-много два винта. Предполагам, ще е в горната част на кутията отстрани, ще пише марка и колко вата е. Снимай го ако имаш възможност.

Мерси утре когато имам време ще го видя и ще пиша пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря ви за съветите на всички! Реших да се откажа от смяната на видео картата :)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.