Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

rado_div

Проблем с микрофон.

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с микрофона под windows xp ... Не ме чуват .. не мога да записвам звуци изобщо не работи . Рових се в настройките но нищо не оправих. Пробвах с друг микрофон пак не работи следователно проблема е в найстройките но не мога да го оправя някакви идеии :) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли снимка на панела с настройките на звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ръчкай в настройките , се ще изскочи нещо :) И при мен така на служебния , не ще и не ще , та един , та втори и трети микрофон сменях и накрая се указа че буксата за микрофона била синя , а аз си ръгам в розовата :doh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Микрофона (ако е външен), пробван ли е на друг компютър дали работи... Ако не го тествайте. Не сте дали много информация. Какъв е модел на дънната платка (предполагам звуковата карта е на нея, а не външна).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.