Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Какво ше кажете за тва телефонче като параметри и характеристики? Бива ли го? Къде мога да го видя на живо в София? Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

след броени дни/седмици при двата/трите оператора иначе гледай n9 - дизайна е същия ако сте решили да купувате WP смартфон, правилното решение е да се изчака края на годината когато ще бъде обявена новият WP8 Apollo както и 2-рото поколение телефони с тази ОС цитирам: От описанието става ясно, че Apollo ще добави поддръжка за многоядрени процесори, нови екранни резолюция (4 на брой, но не е ясно с какви точно размери) и възможност за работа с външна памет под формата на флаш карти

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nokia Lumia 800 e супер як телефон и със сигурност можеш да го поразгледаш и тестваш в най-новият магазин на Мтел на ъгъла на Съборна и Батенберг, аз го мернах там .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефончето изглежда мноо добре, с 8МP камера Carl Zeiss, тънък дисплей, тъч скрийн, ос Windows, има си всички екстри. Аз вече го тествах в Experience store на Мтелите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооо, да и на мен ми допадна много. Първо, че се различава от iPhone и всички подобни реплики. И аз ходих да го разгледам тоя прословут Experience Store(магазина е много як, много добро впечатление ми направи и ако имах повече време за губене щях да поостана да тествам и останалите джаджи). Та телефона мен лично много ме изкефи, както казах, нещо нестандартно. А и е с windows os. Системата работи супер плавно, дори смятам, че е по-добра от Андроид и iOS. Все пак смятам още да го поразцъкам преди да го копувам. Естествено остава да видя на каква цена ще го пуснат мтел. Всъщност някой знае ли кога ще го пускат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

посетих магазина на Батенберг съвсем скоро и заради новата Nokia Lumia отново мога да отскоча до там, първо, че ми е интересно да я видя на живо таз Nokia и второ, че атмосферата в магазина е приятна, можеш да прекараш часове там, разглеждайки новостите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от другата седмица в магазините на мтел Nokia Lumia вече се предлага за 649.90 лв. с плана mtel surf and talk XL , с тази цена и плана върви добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.