Премини към съдържанието
some_of_it

Не мога да намеря уеб камерата на лаптопа

Препоръчан отговор

Здравейте!Лаптопа ми е HP 625 , windows 7 и не мога да я включа уеб камерата без да ползвам скайп. Можете ли да ми помогнете? Просто не мога да намеря иконата на уеб камерата никъде из компютъра

Редактирано от some_of_it (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Лаптопа ми е HP 625 , windows 7 и не мога да я включа уеб камерата без да ползвам скайп. Можете ли да ми помогнете?

Просто не мога да намеря иконата на уеб камерата никъде из компютъра

Опишете си проблема по точно,правихте ли нещо да изчезне,изтрита ли е,драйвери има ли инсталирани,каква е операционната система,какъв е точният модел на лаптопа.При така зададеният въпрос не може да се даде еднозначен отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опишете си проблема по точно,правихте ли нещо да изчезне,изтрита ли е,драйвери има ли инсталирани,каква е операционната система,какъв е точният модел на лаптопа.При така зададеният въпрос не може да се даде еднозначен отговор.

Операционната система е Windows 7 ultimate 64-bit SP1 и както споменах по-горе модела е HP 625(не пише нищо повече)

има инсталиран драйвър и пише, че е актуален, също така пише, че устройството работи(това го пише като вляза в Контролен панел/Хардуер и звук/Диспечер на устройствата/Устройства за създаване на изображения). Информацията за драйвъра е следната:

hp webcam[2 MP Fixed]

6.1.7601.17514

Иначе не е изчезвала, а просто от самото начало я няма никъде освен като включиш скайп..

Перфектно!Много благодаря!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук малко не страна ясно да ли си реши проблема и за това ще задам малко глупав въпрос , всичко вече наред ли е. Не че ме интересува много. но нека да помислим за останалите потребители, които четат тази тема , нека им стане ясно.Дай повече информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.