Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам странен проблем с моят апарат. При входящо повикване мелодията вие (намаляа се , увеличава се и вие) отвратилно е. Когато пусна мелодията да я слушам в менюто , всичко е ОК. Проблемът е само при входящите повиквания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам странен проблем с моят апарат. При входящо повикване мелодията вие (намаляа се , увеличава се и вие) отвратилно е. Когато пусна мелодията да я слушам в менюто , всичко е ОК. Проблемът е само при входящите повиквания.

1. какво прави темата в раздел GPS, Навигационни системи - Въпроси, Карти, Проблеми

2. пробвайте да сложите някой миди файл и пробвайте пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако менюто е на български, не знам, но в англоезичното (аз така съм свикнал и такова ползвам) процедурата е следната:

Menu > Settings > General > Personalisation > Tones > Ringing type, където предполагам е зададено 'Ascending', което означава, че тонът при звънене ще започва тихичко и постепенно ще се увеличава. Ако зададеш 'Ringing', то още отначало тонът ще звучи максимално силно, а силата му пък можеш да зададеш отделно ('Ringing volume' - една стъпка по-надолу).

Редактирано от Disasterpiece (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.