Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

agressor4ee

Настройка на рутер на Windows7

Препоръчан отговор

имам голям проблем с настройката на рутера си той е Micronet SP916GK и просто не знам как да го настроя на Уиндоус 7 знам си ип-то на рутера името паролата но когато напиша ип-то на рутера в които и да е браузър ми дава времето на връзката изтече :x ако някои мойе да ми обясни как да го свъжа за да имам безжичен интернет у дома ще съм му много благодарен мерси предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам голям проблем с настройката на рутера си той е Micronet SP916GK и просто не знам как да го настроя на Уиндоус 7

знам си ип-то на рутера името паролата но когато напиша ип-то на рутера в които и да е браузър ми дава времето на връзката изтече :x ако някои мойе да ми обясни как да го свъжа за да имам безжичен интернет у дома ще съм му много благодарен

мерси предварително :)

В cmd изпълнете

ipconfig/all

и сравнете резултата с ИП адреса, който имате на маршрутизатора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В cmd изпълнете

ipconfig/all

и сравнете резултата с ИП адреса, който имате на маршрутизатора

пак не става защото когато свържа рутера с компютъра въобще не мога да се свържа с интернет а и през cmd не ми намира ип-то на рутера предполагам че трябва някакви настройки да се правят за да го открие но проблема е че на Windows 7 не знам как

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При условие че можеш да си направиш сам настройките, натисни копчето за ресетване на настройките на рутера.Така ще стане все едно устройството е току-що купено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пак не става защото когато свържа рутера с компютъра въобще не мога да се свържа с интернет а и през cmd не ми намира ип-то на рутера предполагам че трябва някакви настройки да се правят за да го открие но проблема е че на Windows 7 не знам как

1. тази команда не се влия от това дали имате интернет или не

2. настроен ли е машрутизатора или само сте го боднали в мрежата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. тази команда не се влия от това дали имате интернет или не

2. настроен ли е машрутизатора или само сте го боднали в мрежата

е да де точно там е проблема че не знам маршрутизатора как да настроя и за това питам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е да де точно там е проблема че не знам маршрутизатора как да настроя и за това питам

Отваряте документацията му и четете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряте документацията му и четете

е ако там пишеше нямаше да ви занимавам вас там няма дори и за виста обяснения затова питам как се прави ако има някой да ми обясни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е ако там пишеше нямаше да ви занимавам вас там няма дори и за виста обяснения затова питам как се прави ако има някой да ми обясни

пускате един броузер и отваряте адреса, написан в документацията, след това следвате какво е написано. Вие май очаквате да има шарена и с големи бутони програма за всякаква задача

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всъщност успях да го оправя но все пак благодаря за всички отговори някои от тях бяха доста полезни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.