Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Директорията е изградена по последните изисквания на Google и е изключително SEO Friendly! Освен директен dofollow линк към сайта си, ще можете да добавяте RSS емисия с последни новини и статии. Всеки добавен сайт излиза и в Sitemap-а на директорията. Сайтовете, които са ни пропоръчали на най-много хора, поставяйки линк към нас, излизат във VIP Сайтове Директория все още е нова и няма PR, но мога да гарантирам, че ще качи доста бързо. Добавяйте сайтовете си, докато все още е безплатно/без реципрочен линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Директорията е изградена по последните изисквания на Google и е изключително SEO Friendly!

Освен директен dofollow линк към сайта си, ще можете да добавяте RSS емисия с последни новини и статии. Всеки добавен сайт излиза и в Sitemap-а на директорията.

Сайтовете, които са ни пропоръчали на най-много хора, поставяйки линк към нас, излизат във VIP Сайтове

Директория все още е нова и няма PR, но мога да гарантирам, че ще качи доста бързо. Добавяйте сайтовете си, докато все още е безплатно/без реципрочен линк.

следващия опит за безплатно SEO ще бъде санкциониран!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от iisark
      Здравейте, колеги.
      Преди няколко месеца започнах да оптимизирам английски уебсайт в нишата с превоз на покъщнина и хамалска дейност.
      Започнах оптимизацията си със съдържанието, добавих съответните ключови думи, оптимизирах дизайна и изображенията, отделните секции
      с информация, качествени линкове. Проблемът при мен обаче е, че сайтът не напредва кой знае колко, а работя върху него от месеци. Вижте сами. На какво може да се дължи това?
      Къде греша и какви техники трябва да взема под внимание в SEO-то, за да го класирам по-подобаващо?
    • от Da Web - Seo Web ТЪПАНАР!
      Здравейте, Знам, че има достатъчно директории, но един от съфорумците тук ми предостави за ползване един негов домейн, безплатно. И ми хрумна идея, да го направя Бизнес директория, въпреки че не се връзва много, но това е друга тема. Уебсайта не е нищо особено, wordpress със безплатна тема, не очаквам да стане нещо кой знае какво, има достатъчно бизнес директории, но повечето са с платени опции. Има основни функции, лесна регистрация, лесно добавяне на бизнес, локализация с пин на картата. Избиране на категория, слагане на снимки и пускане на публикацията. Възможно е да има някои недоразумения, с времето ще ги оправям, че не съм особено свободен   ==> Web-Sale.top - Бизнес директория, безплатна.
      ==> Уеб сайт директория: http://links5.ml
      ==> Безплатна платформа за уебсайтове, онлайн магазини, блог сайтове, рекламни и други
      ==> Социална мрежа Web-Seo - можете да публикувате статии, линкое, да псоделяте картинки или статии от други сайтове и други. Да качвате медия файлове.
    • от direktora
      Счетоводна къща Гранд Консулт е компания, която е заложила на качеството в предлагането на счетоводни услуги. Кантората дава гаранции, че воденето на фирменото счетоводство ще е безпроблемно. Нещо много важно в днешни времена, където една данъчна проверка, грешки в счетоводството и последваща солена глоба могат да съсипят една цяла фирма и тя да фалира.

Доверете се на опитните счетоводители на счетоводна кантора Гранд Консулт.

• от jobhound
      Здравейте,
      Имам нужда от добър SEO специалист за повишаване на ранкинг на сайт. Проектът е с международна насоченост и изисква солиден трафик. Под специалист имам предвид, човек който може да постигне и даде реални резултати, а не теоретик с повече претенции отколкото възможности. Моля свържете се с мен като коментирате тук, на скайп: team@jobhound.eu или тел: 0895742494
      Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.