Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

За какво ти е да ги махаш. Те не ти вземат много памет или място.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те са инсталирани от друга програма в процеса на инсталация. Например MS Office пакета, AutoCAD и други. Премахването им може да наруши правилната и стабилната работа на софтуера, инсталатора на който ги е инсталирал и тях, като допълнения. Имам предвит всички, без mirc, която си е самостоятелна програма за чат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остави си Microsoft Visual C++ 2008 последната версия...другото може да деинсталираш. За свободно място използвай Revo Uninstaler PRO в опцията заличаване на доказателства избирайки локален С...или нещо друго да ти изтрие ресторе пойнт без последната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остави си Microsoft Visual C++ 2008 последната версия...другото може да деинсталираш.

За свободно място използвай Revo Uninstaler PRO в опцията заличаване на доказателства

избирайки локален С...или нещо друго да ти изтрие ресторе пойнт без последната.

Това изобщо не е вярно, защото например MSXML се ползва от много програми е при премахването му те просто ще спрат да работят

Овен това има инсталиран цял комплект пакети за MSSQL сървър, който примерно е част от инсталация на някои варианти на Visual Studio

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз не знам какво ползва?! Щом е решил да чисти тези програми при работа с което трябва ще му даде грешка... Например някои игри изискват старата С++ 2005 и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз не знам какво ползва?!

Щом е решил да чисти тези програми при работа с което трябва

ще му даде грешка...

Например някои игри изискват старата С++ 2005 и т.н.

Именно за това препоръката да маха всичко е лоша. Нещо като работи не го ремонтирай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен да дам един съвет за системният диск. Лично аз включая системна папка,програмни файлове и няколко дреболии включая портабле папки...не инсталирам нищо в повече! По тази причина винаги имам 28-29 ГБ свободни от 39ГБ общо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвай програмки като CCleaner за да почистиш системата от ненужни файлове и така да си увеличиш свободното пространство. Лично аз ползвам тази програмка и съм нямал проблеми. Не използвай всякакви подобни програмки за чистене, за да не се налага да преинсталираш операционната си система. Направи дефрагментация на дяла също.

Редактирано от Ansys (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти трябва свободно място тези програми няма да ти освободят много. Сам виждаш колко малко мегабайти са заели. Провери по-добре какво имаш на C дял на хард диска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.