Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, Баща ми в неделя има имен ден и съм решил да му купя едно телефонче от Vodafone, разбрах че там са евтини,но незнам как става покупката и от къде се поръчва ще съм благодарен ако споделите. Един приятел ми каза че си е купил Nokia E52 от Гърция за 90 лв. от магазин на Vodafone, но не иска да сподели....

Редактирано от techmasteerr3 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Баща ми в неделя има имен ден и съм решил да му купя едно телефонче от Vodafone, разбрах че там са евтини,но незнам как става покупката и от къде се поръчва ще съм благодарен ако споделите. Един приятел ми каза че си е купил Nokia E52 от Гърция за 90 лв. от магазин на Vodafone, но не иска да сподели....

За да си купите телефон, брандиран към тази фирма трябва да станете абонат на компанията т.е. да подпишете договор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да си купите телефон, брандиран към тази фирма трябва да станете абонат на компанията т.е. да подпишете договор

Да ми предложиш някой сайт за покупка на телефон. в границата до 80-100 лв. не повече? запазен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е,че си заблуден. Форума не е за врачуване и не знаем какъв телефон искаш. Хай-енд смартфон, само за говорене или нещо друго? Диапазона,който си дал като сума предполага ниска класа устройство, или евтина китайска имитация на iPhone с резистивен дисплей детос е чупиу от първо изтърване. После за Vodafone-това е оператор,нали знаеш? За да е 90 лв. той подписва договор и плаща допълнително месечен абонамент към Vodafone GR (Greece). Евтини телефони не се дават без план, как иначе ще си избие оператора евтината цена на апарата?! Незнам какво търсиш.дай повече информация. И пак ти казвам-забрави за оператори. И не гледай логото на Vodafone до това МТел-нямат нищо общо. Прост маркетинг+VF Live услуга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е,че си заблуден. Форума не е за врачуване и не знаем какъв телефон искаш. Хай-енд смартфон, само за говорене или нещо друго? Диапазона,който си дал като сума предполага ниска класа устройство, или евтина китайска имитация на iPhone с резистивен дисплей детос е чупиу от първо изтърване.

После за Vodafone-това е оператор,нали знаеш? За да е 90 лв. той подписва договор и плаща допълнително месечен абонамент към Vodafone GR (Greece). Евтини телефони не се дават без план, как иначе ще си избие оператора евтината цена на апарата?!

Незнам какво търсиш.дай повече информация. И пак ти казвам-забрави за оператори. И не гледай логото на Vodafone до това МТел-нямат нищо общо. Прост маркетинг+VF Live услуга.

Реших да му купя едно телефон от Мтел. с предплатена такса от 9,90 лв. на месец само трябва да видя какви модели имат защото в магазина който е до моя блок нямат голям избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си решил да купиш едно телефон добре-но ще има месечен абонамент, ти го набутваш да плаща месечна такса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Баща ми в неделя има имен ден и съм решил да му купя едно телефонче от Vodafone, разбрах че там са евтини,но незнам как става покупката и от къде се поръчва ще съм благодарен ако споделите. Един приятел ми каза че си е купил Nokia E52 от Гърция за 90 лв. от магазин на Vodafone, но не иска да сподели....

Имаш възможност на 2 варианта:

1 - Терминал на предплащане (обикновено са нормални телефони без излишен лукс)

2 - С договор.

- А - Наличие на близък роднина, който да сключи договора от негово име (специално водафон има доста високи тарифи)

- Б - Сключваш договор от твое име (специално водафон иска да депозираш 400 евро и банкова сметка)

Подчертавам, информацията е приложима в Испания!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, вече му купих една Nokia C1-01 , но без карта памет ( Micro SD ) , ще може ли да препоръчате някаква? да не е повече от 1 ГБ даже и по-малко , ако е по-добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.