Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да си изтегля речник на телефона, защото понякога много ми трябва, а нямам Интернет. Изтеглих си http://gallery.mobile9.com/f/2227355/?op=dpc&ref=3749 този. Като се изтегли го разархивирах и го качих всичко на телефона. В картата памет ми е, ако има значение и ми излиза папка "englishita" и като вляза вътре ми излизат две папки едната е Dictionary другата е META-INF след тях има някакви файлове (a.class, b.class, ENX.DO и други подобни) най-накрая са снимките (знамената), и в крайна сметка само снимките ми излизат. Като натисна на другите файлове ми казва, че формата не се поддържа. Бихте ли ми казали дали мога да си изтегля нещо, с което може да ми ги показва, или ако не някакъв друг речник, който да става!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам файла който сте свалили е със разширение .jar.

Не трябва да го разархивирате ако е така

Изтрийте папката която сте качили на телефона най напред!

Ако е .jar го качвате на телефона, стартирате го , за да се инсталира. (при положение, че програмата е правена за вашият тел.)

Търсили ли сте речник в ovi. (изисква регистрация).

За телефони с ОС Symbian 9.4 s60v5, имам спомен че се сваляше файл ( език BG ) от ovi, като се добавя в вградения речник за да работи.

Вашият телефон е с OS s40. Като знаете че е с нея, така по лесно ще си търсите програми. ;)

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има ли значение къде ще поставя файла? Дали в карта памет или някъде другаде? EDIT: Благодаря много, оправих се!

Редактирано от Gerry95 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е да споделите как се справихте с проблема. Защото и други потребители може да имат нужда от това (сега и за в бъдеще).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.