Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

След включване на 2-ри телевизор. Към кабелна телевизия.

На първия се появиха едни черти.... омазаха се доста от програмите.

Когато откача 2-рия от буксата... всичко се опрявя. Установих ,че бие ток отзад

Какво да правя...

Каква му е ролята на Галваничен разделител

И имам ли нужда от Усилвател за кабелна ТВ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко пари иска кабелният ти оператор за втори телевизор? Заслужавали си за една икономия от 20-30лв годишно да си развалиш телевизора? Осъзнаваш ли че освен своя сигнал прецакваш и сигнала на комшиите? Заради такива като теб които искат да спестят пет лева се отказах от кабелна телевизия и минах на сателит. Ето ти един съвет. Обади се и кажи че имаш проблем със сигнала като дойдат техниците им дай 20лв и обясни какво се опитваш да направиш. Един качествен сплитер е над 10лв така че няма да се набуташ кои знае колко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагай на тоя барутник един Галваничен разделител и си готов , а каква работа върши - то си го казва самото име а повече питай чичо Гошо :D

По принцип е редно кабелния оператор да си слага към абонатите , с цел поне тях да не ги бие тока :) но сигурно нямат сметка чорбаджиите и по добре да ги бие тока от колкото да се набутват с по 10 лв на абонат - асо не се лъжа в цената .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След включване на 2-ри телевизор. Към кабелна телевизия.

На първия се появиха едни черти.... омазаха се доста от програмите.

Когато откача 2-рия от буксата... всичко се опрявя. Установих ,че бие ток отзад

Какво да правя...

Каква му е ролята на Галваничен разделител

И имам ли нужда от Усилвател за кабелна ТВ?

купи си качествен сплитер... евтините са са просто 1 дроселче, а качествените струват 3-4лв и са галванично разделени

http://danimpex.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=ilvm_fly_admirable.tpl&product_id=306&category_id=102&option=com_virtuemart&Itemid=1&view=article това е TAP-8 общо взето става и за сплитер, даже се препоръчва ако имаш малък и голям телевизор. на out вързаш големия, на TAP малкия...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички... ще сменя сплитера и ще видя какво ще стане. Trial version слушай сега когато човек е с ограничени финанси гледа да си сведе до минимум страничния разход... защото във нас са 4 телевизора по 5 лв. ето ти ги 20 лв.за 1 година 240 лева. Еми тия които ползвам са от blizoo един фр. ми ги даде. Изглеждата бая качествени. Мангала краде ток ,вода ,КАБЕЛНА не плаща данаци вози се без пари в градския транспорт и нека ми се сърдат и ако искаш може и в пандиза да вкарат за това ,че включвам допълнителни телевизори!!! Няма проблеми,

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.