Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам проблем с FVPN програмата.След като си въведа името и паролата в програмата ми изписва това : Грешка : Input string was not in a correct format.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с FVPN програмата.След като си въведа името и паролата в програмата ми изписва това :

Грешка : Input string was not in a correct format.

бъг в програмата и използвате някакви символи паролата, които омазват нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с друг компютър и влизам.А паролата ми е 6 символа и има 1 цифра.Паролата на профила на приятеля ми беше 11 символа 4 цифри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми помогне?Ако не става,ако може да ми предложите друго VPN (безплатно).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми помогне?Ако не става,ако може да ми предложите друго VPN (безплатно).

http://www.makeuseof.com/tag/7-completely-free-vpn-services-protect-privacy/

http://techpp.com/2009/07/09/top-5-free-vpn-clients/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито 1 от тези не е хубаво.Ако може да ми предложите някакво,което е използвано от вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито 1 от тези не е хубаво.Ако може да ми предложите някакво,което е използвано от вас.

и какво трябва да е, да е шарано и да има анимации? Аз ползвам комерсиални решения, които вероятно вие няма да харесате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми обясните как да си оправя FVPN.Мисля,че това е най-доброто решение за мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми обясните как да си оправя FVPN.Мисля,че това е най-доброто решение за мен.

Щом работи на друга машина си помислете какви разлики има между двете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам си и на идея.Попринцип иска 2.0 framework.Аз съм с 4.0 не знам дали това е проблем.При компютъра ми го инсталира автоматично и програмата си тръгва.Някаква идея как да го оправя?Спешно ми трябва.Това VPN хем е българско,хем е безплатно и то за 30 дни,а след това се заплаща доста евтино.Първоначално си работеше добре,но не знам какво съм бутнал и от тогава дава грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писах им и това ми отговориха : --please do not reply below this line-- A support ticket has been created (#900586) and a representative will get back to you shortly. NOTE: If you wish to send additional information regarding this ticket, please do not send another email. Instead, reply to this ticket.

Редактирано от Archy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти на 100 процента съм сигурен,че е от Framework-а.Таа,ако може да ми предложите с нещо да премахна абсолютно всички останки от Framework-а и да си инсталирам програмата(тя автоматично ще ми го инсталира (framework)).Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.