Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Archy

Проблем с VPN..

Препоръчан отговор

Имам проблем с FVPN програмата.След като си въведа името и паролата в програмата ми изписва това : Грешка : Input string was not in a correct format.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с FVPN програмата.След като си въведа името и паролата в програмата ми изписва това :

Грешка : Input string was not in a correct format.

бъг в програмата и използвате някакви символи паролата, които омазват нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с друг компютър и влизам.А паролата ми е 6 символа и има 1 цифра.Паролата на профила на приятеля ми беше 11 символа 4 цифри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми помогне?Ако не става,ако може да ми предложите друго VPN (безплатно).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми помогне?Ако не става,ако може да ми предложите друго VPN (безплатно).

http://www.makeuseof.com/tag/7-completely-free-vpn-services-protect-privacy/

http://techpp.com/2009/07/09/top-5-free-vpn-clients/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито 1 от тези не е хубаво.Ако може да ми предложите някакво,което е използвано от вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито 1 от тези не е хубаво.Ако може да ми предложите някакво,което е използвано от вас.

и какво трябва да е, да е шарано и да има анимации? Аз ползвам комерсиални решения, които вероятно вие няма да харесате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми обясните как да си оправя FVPN.Мисля,че това е най-доброто решение за мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми обясните как да си оправя FVPN.Мисля,че това е най-доброто решение за мен.

Щом работи на друга машина си помислете какви разлики има между двете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам си и на идея.Попринцип иска 2.0 framework.Аз съм с 4.0 не знам дали това е проблем.При компютъра ми го инсталира автоматично и програмата си тръгва.Някаква идея как да го оправя?Спешно ми трябва.Това VPN хем е българско,хем е безплатно и то за 30 дни,а след това се заплаща доста евтино.Първоначално си работеше добре,но не знам какво съм бутнал и от тогава дава грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писах им и това ми отговориха : --please do not reply below this line-- A support ticket has been created (#900586) and a representative will get back to you shortly. NOTE: If you wish to send additional information regarding this ticket, please do not send another email. Instead, reply to this ticket.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти на 100 процента съм сигурен,че е от Framework-а.Таа,ако може да ми предложите с нещо да премахна абсолютно всички останки от Framework-а и да си инсталирам програмата(тя автоматично ще ми го инсталира (framework)).Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.