Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

DD-WRT

Опасности при ъпдейт на БИОС

Препоръчан отговор

Имам следния въпрос: Ако процедурата по флаш на БИОС протече нормално какъв е шанса после някой неща да не работят ? И какъв е шанса ако всичко се прави по ръководството от сайта на производителя нещо да се обърка ? Въпросът ми е принципен и не е насочен към кой компютър :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следния въпрос: Ако процедурата по флаш на БИОС протече нормално какъв е шанса после някой неща да не работят ? И какъв е шанса ако всичко се прави по ръководството от сайта на производителя нещо да се обърка ? Въпросът ми е принципен и не е насочен към кой компютър :)

1. поста не е за тази тема

2. шанс нещо да не работи има, никои тестове не могат да покрият 100% от функционалността на продукт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. поста не е за тази тема 2. шанс нещо да не работи има, никои тестове не могат да покрият 100% от функционалността на продукт

Извинявам се, щом коментара не е за тук, но нали темата е за BIOS-и и реших да не пускам нова за 1 изречение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, щом коментара не е за тук, но нали темата е за BIOS-и и реших да не пускам нова за 1 изречение.

Темата беше специфична за ПАРОЛИ на БИОС и то при преносими компютри, което е много по-различно като материя от обикновените въпроси за БИОС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако тока жмикне или прекъсне (което никак не е изключено в БГ ел. мрежата) то може и дъното да не тръгне повече. Сам си прави сметките какъв е шанса за това, което зависи и от региона в който си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правих такова обновяване с дискета на един стар комп който си имаше работещо флопи.Следвах инструкциите от сайта на дъното, и всичко мина без проблем, макар че докато траеше процедурата се припотих пет пъти :) . Разлика не видях след обновяването, нито в положителна, нито в отрицателна посока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми ти какво очакваш? Да работи по-бързо? ъпдейт на БИОС се прави ако нещо не работи, ако ще се слага нов процесор, който не с еподдържа от тази версия на БИОС, проблем с температурният датчик... Такива неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И най-важното правило според мене: Ако нещо работи добре, не го бутай, може да почне да работи по-зле!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен не разпознаваше никакви принтери включени в USB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен не разпознаваше никакви принтери включени в USB.

Това по-скоро е проблем на драйвъри, както за дъното, така и за принтерите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.