Премини към съдържанието
radomir4y

OVI store-проблем при свялане.Nokia c6-00

Препоръчан отговор

Здравейте, имам nokia c6-00.Свалих си една програмка от ovi store.Записах я на карта памет, реших да си взема по-голяма памет и си прехвърлих цялата папка на компютъра, после като сложиш новата карта си прехвърлих програмите на нея.Сега нито има икона на приложението, нито го има някъде в телефона.Няма го и в мениджър приложения.Реших да си го изтегля от Ovi store, но не ми позволява.Моля да ми помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди смяна на картата памет, ако сте инсталирали програмата във старата карта. И след това сте сложили другата карта памет, затова е изчезнала. Не сте споменали коя е програмата.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам nokia c6-00.Свалих си една програмка от ovi store.Записах я на карта памет, реших да си взема по-голяма памет и си прехвърлих цялата папка на компютъра, после като сложиш новата карта си прехвърлих програмите на нея.Сега нито има икона на приложението, нито го има някъде в телефона.Няма го и в мениджър приложения.Реших да си го изтегля от Ovi store, но не ми позволява.Моля да ми помогнете.

Най вероятно сте преместили вече инсталираната програма, вместо инсталационния файл. Това обаче не бива да ви пречи да я свалите наново от Ови. Което ме навежда на мисълта че проблема със свалянето от Ови е друг. Само тази програма ли не можете да свалите от там? Каква връзка с интернет ползвате GPRS или WiFi ? Какъв модел е телефона? Коя е програмата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най вероятно сте преместили вече инсталираната програма, вместо инсталационния файл. Това обаче не бива да ви пречи да я свалите наново от Ови. Което ме навежда на мисълта че проблема със свалянето от Ови е друг. Само тази програма ли не можете да свалите от там? Каква връзка с интернет ползвате GPRS или WiFi ? Какъв модел е телефона? Коя е програмата?

Програмите са talking cat и talking hamster.Използвам GPRS, мога да свалям всички приложения, които не съм ги свалил преди.Имам същия проблем и с опера мини и с останалите програми, които ми бяха на старата карта памет.

Телефона е nokia c6-00.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмите са talking cat и talking hamster.Използвам GPRS, мога да свалям всички приложения, които не съм ги свалил преди.Имам същия проблем и с опера мини и с останалите програми, които ми бяха на старата карта памет.

Телефона е nokia c6-00.

talking cat и talking hamster и аз не мога да ги инсталирам. Свалят се, но не се инсталират. Проблема е в самото приложение. Бъгнато са го качили в Ови. А за да се оправят поне другите, препоръчвам формат на картата памет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

talking cat и talking hamster и аз не мога да ги инсталирам. Свалят се, но не се инсталират. Проблема е в самото приложение. Бъгнато са го качили в Ови. А за да се оправят поне другите, препоръчвам формат на картата памет...

Същия проблем имам и с вече инсталираните в старата карта програми (opera mini, skype и т.н.) А този твоя проблем с talking cat и talking hamster е, защото ти трябва wifi връзка за да се инсталира приложението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същия проблем имам и с вече инсталираните в старата карта програми (opera mini, skype и т.н.) А този твоя проблем с talking cat и talking hamster е, защото ти трябва wifi връзка за да се инсталира приложението.

Както казах в предния пост - формат на картата памет.

Проблема при тези две приложения не е във вашия телевизор. По принцип ги свалям на WiFI през рутера ми, но съм пробвал и през GPRS без резултат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затова ползвате, OviDownloadeditor и си сваляте на компютъра. Освен това за сведение ови стор затваря на 1-ви Май. затова, ако ще сваляте от там, по-добре побързайте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С извинение, но няма нищо вярно.Програмите не ви се инсталират(Talking cat Talking hamster), защото ви трябва QT библиотека. Първо инсталирате нея - версия 4.7.3 ,или по-нова и след това talking програмите.Затова и не се инсталират. Съвет към всички, преди да инсталирате каквото и да било, първо хаквате телефона си, след това инсталирате QT 4.7.3 or 4.7.4,след това Phyton и чак след това инсталирате каквото искате.

Има доста програми ,особено на Анна Белле, които изискват QT библиотеки, както и много от програмите са написани на питон и го искат ,за да бъдат разчетени от телефона

Редактирано от Stefan Caromov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.