Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи като пусна всяка сутрин компютъра имам интернет само за скупе и лан картата ми не може да се свърже към рутера.Като я забраня и пусна отново от мрежовите връзки тогава чак успявам да отварям уеб страници и прочие.Преинсталирах дриверите и антивирусната и пак по същия начин,Някой имали идея как да го оправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи като пусна всяка сутрин компютъра имам интернет само за скупе и лан картата ми не може да се свърже към рутера.Като я забраня и пусна отново от мрежовите връзки тогава чак успявам да отварям уеб страници и прочие.Преинсталирах дриверите и антивирусната и пак по същия начин,Някой имали идея как да го оправя?

Започнете с проверка на кабела между компютъра и маршрутизатора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започнете с проверка на кабела между компютъра и маршрутизатора

Смених кабела и пак същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смених кабела и пак същото.

пробвайте да смените порта към който сте свързан

каква е мрежовата карта, имате ли последната версия на драйвера за нея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че имаш скайп, но не отваряш страници, означава че се губи настройката на ДНС сървърите. На кой доставчик си? Покажи какви настройки приема мрежовата карта от рутера, когато връзката не работи. Тогава е хубаво да пуснеш ping. Провери и мрежовия кабел (смени го с друг) както те е посъветвал Капитатна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че имаш скайп, но не отваряш страници, означава че се губи настройката на ДНС сървърите. На кой доставчик си? Покажи какви настройки приема мрежовата карта от рутера, когато връзката не работи. Тогава е хубаво да пуснеш ping.

Провери и мрежовия кабел (смени го с друг) както те е посъветвал Капитатна.

....

Кирилица!!!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени мрежовия кабел. Ако проблема е в него и 5 слота да смениш проблема ще е налице. Трябва ни информация, когато се получава този проблем. Какво получава LAN картата като настройки и какво ти дава, когато пуснеш ping.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.