Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

batetom

Нов GSM от кой мазазин ?

Препоръчан отговор

Здравейте харесал съм си GSM но се колебая от кой магазин да си го купя ( без online магазини ). Казаха ми ,че от операторите е най-сигурно вие какво мислите. Защото на всички е известно ,че на някои места се правят големи мизерии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще го купуваш. С карта с абонаментен план или само телефона. Когато отидеш да го купуваш се поинтересивай какво точно обхваща гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще го купуваш. С карта с абонаментен план или само телефона. Когато отидеш да го купуваш се поинтересивай какво точно обхваща гаранцията.

Ще го вземам без абонаментен план само телефона. Направи ми впечатление ,че при операторите центата е малко по-висока на какво ли се дзлжи това ??

Ще го вземам без абонаментен план само телефона. Направи ми впечатление ,че при операторите центата е малко по-висока на какво ли се дзлжи това ??

Просто искам съвет от къде да си го купя за да може после да не тръгна по сервизи и глупости ( макар ,че всичко е въпрос на късмет )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навсякъде са едни и същи. Разликата е в цените и надценките. Харесай си модел и потърси в сайтовете на всички оператори и магазини колко е цената на конкретния модел, сравни ги и би трябвало да се ориентираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това си е тяхна политика. Независимо откъде ще го купуваш виж какво поддържа гаранцията, къде се намира сервиза, как се процедира при повреди, за да не плачеш после.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това си е тяхна политика. Независимо откъде ще го купуваш виж какво поддържа гаранцията, къде се намира сервиза, как се процедира при повреди, за да не плачеш после.

Ами вече проверих и се орентирентирах, колебая се между два магазина. Ще се поинтересувам още и ще реша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имай предвид, че не във всички магазини ниските цени са във вариант на свободна продажба на апарата. В най-примамливите оферти, всъщност важи да са с договор към някой от операторите, който се сключва през съответният магазин, играещ ролята на посредник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имай предвид, че не във всички магазини ниските цени са във вариант на свободна продажба на апарата. В най-примамливите оферти, всъщност важи да са с договор към някой от операторите, който се сключва през съответният магазин, играещ ролята на посредник.

Да това ми е напълно ясно аз реших ,че ще го взимам от някой от операторите без абонаментен план. В Глобул го няма според вас кои от другите два оператори са по лоялни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички оператори могат да те омаят, измамят, излъжат и т.н. Примери има много. За да не се получи такова нещо си провери изцяло нещата. Писах ти по-горе какво да питаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В интернет може да се намериш някои стоки на 150 лв. по-ниски цени, напр. Незнам защо ги изключваш като вариант. Ако искаш да не е в интернет-операторът е сносен избор, но надценките им са най-големи, и ще те примамят да сключваш договр. Ако не го правиш цената скача. Няма смисъл. Без да споменавам модел, но въпросния го имаше за 270 лв. в нета, и за 450 лв. при оператор. Недей да изключваш интернет така бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.