Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

AleksiiVrana

Проблем със скайп

Препоръчан отговор

Значи, имам проблем със скайп, появи се вчера. Аз пиша нещо, то се появява не като последно съобщение, а някъде сред предните съобщения. От вчера никой нищо не ми е писал в скайп което е съмнително, понеже молих приятели да ми пишат, но нищо не съм получил. Преинсталирах скайп ефект 0. Чудя се, какво да правя сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно календара се е прецакакал нещо. Датата и часа са се променили докато сте си писали ( или е станало преди това ). Тъй като хронологията в скайп се подрежда по час, дата, година ви ги подрежда по-нагоре :). Сверете си час/дата и трябва да се оправи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настроена ли ти е правилно дата, час и година на ПС - то?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз имам проблем в скайп - един познат ме е вкарал в някаква дискусия и не мога да изляза от нея... всеки път излизам, дадох и бан на човека и пак ме вкарва в нея... и страното е че на всеки комп на който пусна скайпа си оня пак е там... и под линук и под windows... отделно че той явно има вирус щото ми праща някакви линкове с картинки (някакъв измислен сайт с фацебук по средата на линка)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@the professor - да този човек има вирус и добавя всичките си абонати към няколко общи чата с това съобщение. И аз имам един приятел така спамеше редовно, но го блокирах и вече не ме добавя в чатовете. При теб вероятно не те е премаханал от абонатите и автоматично те добавя пак в чатовете. Можеш да опиташ да си настроиш неприкосновеността в скайп, без да си им дал пълномощно да не могат да ти пишат, звънят, добавят в чатове :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе уж съм настроил дата и час. Нарочно дадох идиотски настройки, после ги върнах нормалните. Все още пиша в миналото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще стане и по друг начин. Чистиш цялата хронология на скайп и започваш чатовете наново този път в подредено състояние :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе уж съм настроил дата и час. Нарочно дадох идиотски настройки, после ги върнах нормалните. Все още пиша в миналото.

да не би на друг компютър да има пуснат твоя скайп с друга дата? излез от скайпа, иди при познат и виж дали там стоиш още на линия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или просто може да си даде скайпа на някой от нас на лично да му пратим пълномощно, той да го приеме и да излезе от скайп да видим дали е на линия... вместо да се разхожда на този сняг навън :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчистих хронологията и се оправи. Благодаря за бързата реакция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.