Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи, имам проблем със скайп, появи се вчера. Аз пиша нещо, то се появява не като последно съобщение, а някъде сред предните съобщения. От вчера никой нищо не ми е писал в скайп което е съмнително, понеже молих приятели да ми пишат, но нищо не съм получил. Преинсталирах скайп ефект 0. Чудя се, какво да правя сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно календара се е прецакакал нещо. Датата и часа са се променили докато сте си писали ( или е станало преди това ). Тъй като хронологията в скайп се подрежда по час, дата, година ви ги подрежда по-нагоре :). Сверете си час/дата и трябва да се оправи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настроена ли ти е правилно дата, час и година на ПС - то?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз имам проблем в скайп - един познат ме е вкарал в някаква дискусия и не мога да изляза от нея... всеки път излизам, дадох и бан на човека и пак ме вкарва в нея... и страното е че на всеки комп на който пусна скайпа си оня пак е там... и под линук и под windows... отделно че той явно има вирус щото ми праща някакви линкове с картинки (някакъв измислен сайт с фацебук по средата на линка)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@the professor - да този човек има вирус и добавя всичките си абонати към няколко общи чата с това съобщение. И аз имам един приятел така спамеше редовно, но го блокирах и вече не ме добавя в чатовете. При теб вероятно не те е премаханал от абонатите и автоматично те добавя пак в чатовете. Можеш да опиташ да си настроиш неприкосновеността в скайп, без да си им дал пълномощно да не могат да ти пишат, звънят, добавят в чатове :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе уж съм настроил дата и час. Нарочно дадох идиотски настройки, после ги върнах нормалните. Все още пиша в миналото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще стане и по друг начин. Чистиш цялата хронология на скайп и започваш чатовете наново този път в подредено състояние :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе уж съм настроил дата и час. Нарочно дадох идиотски настройки, после ги върнах нормалните. Все още пиша в миналото.

да не би на друг компютър да има пуснат твоя скайп с друга дата? излез от скайпа, иди при познат и виж дали там стоиш още на линия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или просто може да си даде скайпа на някой от нас на лично да му пратим пълномощно, той да го приеме и да излезе от скайп да видим дали е на линия... вместо да се разхожда на този сняг навън :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.