Премини към съдържанието
b0928

USB not recognized

Препоръчан отговор

Здравейте!Преди да започна ще отбележа,че устройството предният ден както и миналите 3-4 месеца си работеше.Проблема ми се появи преди 3 дни , когато опитах да свържа джойстика с компютърът.Опитвах какво ли не:нови драйвери но джойстика,на дъното,от Divace manager-а изтрих USB-портовете рестартирах компютърът свали си драйверите за усб-тата но не и това за джойстика. дори сложих нова ОС но уви греда.... ето няколко снимки който се надявам да ви дадат по ясно виждане за проблема:

1.Ето това ми се появява като сложа усб-то на джойстика в пс-то

Публикувано изображение

като цъкна на "балончето" ми излиза прозорец,на който пише,че съответното устройство е неразпознато.

2.Това тук както виждате трябва да е въпросното устройство,но уви....неразпознато отново..

Публикувано изображение

3.Тук както виждате в Divace Maneger ми открива въпросното устройство отново като неразпознато.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Само да спомена джойстика мисля че е Eko phone.Горе долу така изглеждаПубликувано изображение

много ще съм благодарен ако ми помогнете да го оправя...вече започвам да се отчайвам...

Редактирано от b0928 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така си изтрил USB от Device Manager? Включи джойстика към друг компютър. Ако там работи проблема ти е в твоя компютър, ако и там не се разпознава като устройство, вероятно си е заминал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвах не става... а как така си е заминал той нито е удрян нито изпускан ...прекара 1 ден в шкафа и заминал... иначе на джойстика си свети лампата на "MODE" където е. Някакви други предложения...?

Редактирано от b0928 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не работи и на друг компютър просто се е повредил. Не е нужно да го удряш или хвърляш. Ако е в гаранция го носи на сервиз.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Пламен Атипов
      Здравейте, Закупих си фифа 2016 оригинална. Инсталирах я без никакви проблеми.
      Играем със джойстици. Направихме няколко мача 1vs1 - Никакви проблеми.
      Когато включихме 3-ти, съответно и 4-ти джойстик играта въобще не стартира. Махаме 2 джойстика и играта работи без никакви проблеми. Въпроса е как да подкараме фифата да работи с 4 джойстика ? 
      Благодаря предавително!
    • от AngelofDeath9
      Здравейте! Преди известно време имах проблеми, бях си купил нов безжичен джойстик, но не работеше, затова го върнах и си взех нов. Всичко беше добре, преди да включа новия. Tръгва на абсолютно всеки компютър, на който съм пробвал, дори без драйвъри, с изключение на моя, като се има на предвид, че има и драйвъри. Мислих, че е нещо проблем с Windows-a и отложих проблема, докато го преинсталирам. И така, преди няколко дни го преинсталирах, и чудо, джойстика проработи. Но всяко чудо за два дни, инсталирах драйвърите на лаптопа и вчера с огромно съжаление установих, че джойстикът пак не работи. Джойстикът е цък а Windows-ът ми е 64-битовата версия на този Ultimate: http://zamunda.net/details.php?id=185807. Мога да гарантирам, че не е от Windows-а, защото до преди няколко дни бях с друг и пак не ставаше, проблемът се появи след като инсталирах драйвърите на лаптопа си, но за съжаление не знам кой точно може да влиза в конфликт с джойстика. Лаптопът ми е HP Pavilion dv6-7080se, а проблемът, който имам е, че не разпознава джойстикът ми и го засича като неизвестно USB устройство. Ще бъда много благодарен, ако някой ми помогне да реша този проблем, макар че съм търсил с дни в интернет, има много подобни на моя проблеми, но така и не намерих решение, което да работи при мен. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.