Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, проблема е следния след като пусна някой торент да се тегли(но не макс скорост),интернета ми става много бавен една страница я отварям от порядъка на 40-60 сек.Смятам ,че главния виновник е антивирусната програма и по-точно нейната защитна стена.Ако може да обясните къде из настройките и се човърка за да го няма тоя дразнещ проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

А дали пък не ти е бавна интернет връзката и торент клиента да ти прави номера? Каква ти е връзката какъв ти е торент клиента? Колко е бърза? И какво означава не е на макс.скорост? Пробвал ли си да изключиш защитната стена на Есет като преди това включиш тази на уиндоус и да видиш как е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скороста ми е около 600кб/с пинга ми е прекрасен към Абв е от порядъка на 10-14мс.Примерно свалям някой филм със скорост да кажем 300кб/с ограничвам си го ръчно, после тръгна да отварям някоя страница чакам много време да я зареди и това с изключването на защитната стена съм го правел но без резултат.Торент клиента е Мюторент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами щом си го правел това със защитната стена значи проблема ти идва от връзката. За мен 600кб/с са доста бавен нет! Я направи един тест тук и дай резултати:

http://www.speedtest.net/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко си оставил за Upload скорост. Вероятно там ти е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе той нета ,че не бърз не но това стана след инсталирането на антивирунста проблема с нета.Ето ти и линк Публикувано изображение

Колко си оставил за Upload скорост. Вероятно там ти е проблема.

Ъплоулда ми е ограничен на 10кб/с

Редактирано от naixar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

На автоматичен режим ли ти е стената? DHT на торента включен ли е ? Имам няколко решения ,но засега се въздържам от тях защото искам да разбера повече. Покажи какви са ти правилата за торента в Есет ако може... Бавен ти е нета. Една моя приятелка при сваляне на филм едвам браузва при такава скорост ,но щом казваш че преди не си имал проблеми ще приема че и Есет е виновен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Влез в разширени настройки и ми покажи режима на личната защитна стена! Мисля че става и с F5!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да видим как ще се държат нещата без защитна стена и без антивирусна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Недей си изключвай защитната стена това е глупав съвет!Без да имаш друга включена. Сега и аз слагам Есет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да видим как ще се държат нещата без защитна стена и без антивирусна.

Без антивирусна го нямам проблема пускам си филм да се сваля ограничвам си торент клинета и си броузвам без проблем но с антивирусната още даже не съм се свързал към пиърите и броузването ми става ужас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

В настройки...

Без антивирусна го нямам проблема пускам си филм да се сваля ограничвам си торент клинета и си броузвам без проблем но с антивирусната още даже не съм се свързал към пиърите и броузването ми става ужас

Сложи си антивирусна без уеб скенер за тая връзка и стена без IDS. Ама нали идеята е да запазиш Есет или греша?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бавен ти е нета. Една моя приятелка при сваляне на филм едвам браузва при такава скорост ,но щом казваш че преди не си имал проблеми ще приема че и Есет е виновен!

По кое отсъди, че му е бавен нета? Ти изобщо наясно ли си колко мегабита му е download скоростта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В настройки...

Сложи си антивирусна без уеб скенер за тая връзка и стена без IDS. Ама нали идеята е да запазиш Есет или греша?

Ми то идеата е ,че по принцип си карам без антивирусна но ми подариха ключ за ЕСС5 и аз да се възползвам.Сега ще ти кажа резулататие от ъеб скенера и ИДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така след изключването на Уеб скенера и IDS проблема пак си остава пускам торента ограничавам го на 100кб/с и пак страниците се отварят много бавно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Така след изключването на Уеб скенера и IDS проблема пак си остава пускам торента ограничавам го на 100кб/с и пак страниците се отварят много бавно

Промени и правилата за торент клиента на разреши навсякъде и пак пиши . С какъв уиндоус си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете за забавянето след като разреших всичко на торент клиента положението пак остава същото не ще да броузва :( Сега спрях и всички оферти на антивирусната като защитни стени уеб скенери, анти спам глупости пускам клиента не може да се броузва.Деинсталирах я всичко е наред,сега ще я инсталирам пак да видим дали ще има проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами има още една опция . Махни отметката пред драйвера на защитната стена на Есет рестартирай компютъра пусни го пак да тегли и браузвай и кажи как е пак!

Публикувано изображение

Аз ще те изчакам. А да не си зад рутер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с отметката върши работа но след рестарт на с-мата антивирусна си я слага сама

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Извинете за забавянето след като разреших всичко на торент клиента положението пак остава същото не ще да броузва :(

Сега спрях и всички оферти на антивирусната като защитни стени уеб скенери, анти спам глупости пускам клиента не може да се броузва.Деинсталирах я всичко е наред,сега ще я инсталирам пак да видим дали ще има проблем.

Хубаво ама трябваше да изпълниш това, което съм ти писал и ако продължаваше да е така щяхме да махнем Есет и да пробваме, но ти вече си го направил и те съветвам да ми кажеш с какъв уиндоус си и да търсим алтернатива!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.