Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам един стар Panasonic ,на който си гледам в кухнята ,даже цифрова телевизия с допълнителен приемник,разбира се .Сигнала от приемника се предава по SCART към телевизора .До преди известно време когато е в режим стендбай и го включа ,автоматично се включваше AV режима и директно се гледаше цифровата ,но сега това автоматично преминаване на AV изчезна и е дразнещо ,щото първо се включва на TV режим и от там трябва да се премине на AV .Ако някой има идея къде е проблема ,нека сподели ,ще съм много БЛАГОДАРЕН .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери си настройките на телевизора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не става автоматично, може да се е включила някаква опция на ТВ. Вариантите са много. Провери настройките, няма друг начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Премести скарт кабела на другия изход от цифровия приемник , макар че не си посочил приемника който предполагам е със два скарта .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С два скарта е ,да . Jonov ,стана работата бе ,както трябва е сега .БЛАГОДАРЯ ТИ ОТ СЪРЦЕ ,може ли да съм толкова разсеян .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе , бърка се , дупка до дупка ;) и сгреши човек :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.