Премини към съдържанието
Yoana Ryseva

Проблем със преинсталация на Windows7

Препоръчан отговор

Здравейте ^^ имам проблем със лаптопа ми . Започнах да го преинсталирвам ,но по едно време заби и прекъснах пренсталацията .Сега когато пусна лаптопа зарежда ми се това за преинсталацията,но съм махнала диска и постоянно ми излиза sistem repaire и не мога да започна преинсталацията отново и не мога да правя нищо със лапота .. бих Ви била много благодарна ако ми помогните да разреша проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо е махнат диска?Изглежда ще трябва да продължи инсталацията, или направо нова инсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като не е приключила преинсталацията, трябва да я приключиш. Иначе няма как да се получат нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да , но когато пусна лаптопа не ми се появява нищо за преинсталация,а директно това за поправка на системата и не мога да започна / продължа преинсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Каква ОС се опитвахте да сложите. 2.Със диска друг път преинсталирано ли е. 3.На кой момент заби. Бяхте ли форматирали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагам му Winows7 този път използвах друг диск малко по-стара версия от тази ,която ползвам.Не ми позволи да форматирам и направо почнах със преинсталацията.Стигнах до копиране на Windows файловете и до доста време стоя на 0 % и тогава прекъснах всичко .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понякога доста се чака на тия 0%.Сложи диска и започни отначало преинсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Влизаш в БИОС на Лаптопа и настройваш опцията Boot form CD/DVD да е първа. 2. Поставяш проверен диск на Windows 7 в CD/DVD и от там трябва да ти зареди. 3. Форматираш си дял С и оставяш инсталацията да си свърши работата. 4.След това трябва да имаш диск с драйвери за Лаптопа ти. Ако не можеш да се справиш с тези неща, занеси лаптопа на сервиз да го преинсталират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ме интересуваше, със първия път бяхте ли форматирали.Искам да разбера, все още ли има ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече няма . Преинсталацията тръгна отново стигнах до резшеряване на файловете на Windows и ми излезе грешка '' Windows не може да инсталира необходими файлове.Този файл може да е повреден или да липсва . Проверете дали всички файлове,необходими за инсталирането ,са налични и рестартитрайте инсталирането.Код не грешката : 0x80070017

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак стигнахме до никъде. Въпроса ми е ти някъде натиснали да се форматира.Формата без твоето разрешение няма да се случи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак стигнахме до никъде. Въпроса ми е ти някъде натиснали да се форматира.Формата без твоето разрешение няма да се случи.

Da formatiran e disk c no postoqno dava che lipsva ne6to. (nqmam kirilica na telefona !!! )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Биос, настройките за хардиска как са. Трябва да са на AHCI за инсталиране на 7-цата.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Da formatiran e disk c no postoqno dava che lipsva ne6to. (nqmam kirilica na telefona !!! )

Все оставам с впечатление, че не си форматирала диска или самият диск не е читав.

п.п. Смени си скапания телефон, дето няма кирилица. Дори моят стар телефон дето нямаше интернет имаше кирилица!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.