Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички,имам проблеми относно преинсталацията на УИН-а.Първо аз искам да преинсталирма уиндоуса на един компютър,който има само един хард от 40гб.

Преди това искам да форматирам харда и да го разцепя на две части - една 15 (за уин-а и програмите) и една 25 за други неща.Лошото е че вчера докато пробвах да го преинсталирам никъде в БИОСА а и в СЕТЪП-а на УИН-А не видях опции за форматиране

и цепене на хард диска ...А след самата инсталация на УИН-А излезе така,че все едно нищо не е правено ,а повечето програми и приложения даваха грешки.Моля за помощ,мерси предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как да се разбира състоянието преди преинсталация? ХР?...Каква ОС сте имали и защо да цепите не ли при инсталация да имате запитвания и автоматично разделяне...

Редактирано от Alain_Delon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети как се инсталира правилно а не от работеща система .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цък.

Като стигнете до стъпката да изберете на кой дял да се инсталира ОС, има опции за изтриване на дялове , цепене на диска и т.н.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно...там можеш да смениш размера на дяловете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.