Премини към съдържанието
galidbul

Защита на авторските права

Препоръчан отговор

Интересно ми е.. зададох въпрос за нелицензиран уиндоус - при положение че исках само съвет (а не да кажем заявка да качите инсталационен за теглене) и веднага се заядохте и блокирахте темата. А същевременно имате качени хиляди програми за теглене, които като софтуерен продукт също се ползват с авторско право. Има ли това някакво разумно обяснение или е просто двуличие и цинизъм и лижете г*за на майкрософт?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми е.. зададох въпрос за нелицензиран уиндоус - при положение че исках само съвет (а не да кажем заявка да качите инсталационен за теглене) и веднага се заядохте и блокирахте темата. А същевременно имате качени хиляди програми за теглене, които като софтуерен продукт също се ползват с авторско право. Има ли това някакво разумно обяснение или е просто двуличие и цинизъм и лижете г*за на майкрософт?

Ами то и уиндоуса си го има за теглене на сайта на М$, никой не ти пречи да си го изтеглиш и инсталираш. Също и да го ползваш напълно легално и фунционално в пробният период. Същото е и с платените програми, за чието изтегляне има линкове на сайта. Те са към версии за проба, а не са за такива, които са... как беше: кракнати, пачнати и т.н. освен това на сайта доста от програмите са напълно безплатни, било безплатни орязани версии на платените продукти пуснати от същата софтуерна фирма или напълно самостоятелни фунционални аналози(понякога са и с по-добри възможности от платените програми, или поне са по-лесно ползуваеми от любителите) на платени програми.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмите чиито линкове се дават във форума са безплатни, тази, за която питате не е!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то пак за кошчето...

Вече няма, видимо за нас кошче. Но ако все още го има въобще, само последното изречение на автора на темата и той също, ако продължава с цинизмите...

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде пък има в калдата посочена програма, която да е в нарушение на правилата/законите за авторски права?. И какъв ви е проблема да си инсталнете Убунту или някоя друга удобна Линукс-дистрибуция, без да нарушавате, каквито и да е формални правила? Няма да можете да джиткате любимата си кракната игра, може би? Според мен сте се объркали в този случай.

Редактирано от Мальчик Бананан (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.