Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте преди няколко месеца родителите ми ми подариха нов лаптоп Тошиба Сателит.И днес забелязах че Д паметта я няма имам свободни 3,03 ГБ а на лаптопа нямам нищооо..!?!?! Не знам каква да правя.Моля помогнете.. :((( Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако наистина няма нищо му направи един формат и сканирай за вируси ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Контролен панел\Система и защита\Работен център/Настройка на архивиране/Маркираш локален диск Д/Напред/Нека аз избера/Напред/Напред/Махаш отметката “Изпълнявай архивирането по график“.Всичко това, ако си с Уиндоус 7 :D .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако не е целия ти пост е излишен ;) Трябваше първо да питаме поне със каква операционна система е :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние не сме врачки и не гледаме на боб!Тези неща се поясняват още в първия пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е сигурно първоаприлска шегa на компа :D Утре ще си има място ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сканираш за вируси защото има такива който започват да се размножават и така стигат доста голям размер. Но те са по характерни за диск ц , но въпреки това сканирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си казала дори колко е бил дяла ? може пък толкова да си е бил ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сканираш за вируси защото има такива който започват да се размножават и така стигат доста голям размер. Но те са по характерни за диск ц , но въпреки това сканирай.

Тези вируси се наричат"зайци" и са по 1мб голями,размножават докато запълнят ЦЯЛОТО пространство,не оставят никакво free ;) Така,че не са те ,нека първо човека пуснал темата да уточни с какъв харедуер и софтуер разполага не сме врачки ;) Кълбото ми е на сервиз а бобеца ми свърши :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно става дума за Win 7 и автоматичните бекъп-и... Все пак.... Няма как да знаем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.