Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Yaskata

Проблем с батерията

Препоръчан отговор

Здравейте имам Samsung galaxy tab p1000 от 1 година. От днес за моя изненада батерията ми започна да пада изключително бързо. При режим sleер с изключен wifi, без да е вкл, каквото и да е било приложение, батерията на таблета ми пада за 3 -4 часа, без да го пипам. Но като го вкл. на зарядно се зарежда за отрицателно време около 1-2 часа е зареден от 0 на 100 друг път не е било така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами батерията си заминава. Трябва да си купуваш нова. Ако е в гаранция го занеси в магазина да ти я подменят с нова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е оправен! Първо щях доста да се изненадам, ако батерията наистина е заминала при положение, че е на 1 година. Не мога да обясня точно в какво се изразява проблема, но ще напиша как да си го оправите. Четох в доста английски форуми за това и излиза, че при андроид приложенията които са свързани пряко с прекъсване на процеси или пазене на батерия, при инсталиране нарушават процеса на работа на батерията. За това ако някой има такъв проблем, влизате в маркета на телефона си и теглите Calibration app. Което възстановява работата на батерията ви !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Батерията може да си замине и на първата седмица. Зависи кой, къде и как го е сглобявал, също зависи и как потребителя е използвал лаптопа. Затова се дава гаранция и се чете естествено какво покрива. Радвам се, че батерията ти е здрава и че всичко работи нормално в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е аз говоря за таблет, то това е болна тема и при Iphone и при всички други smartphones.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.