Премини към съдържанието
xtinafreak

Програма за конвертиране на файлове

Препоръчан отговор

Търся програма за конвертиране на файлове от vob на avi. Търсих едно видео около 1 година и най-накрая като го намерих (беше торент) се оказа че е vob формат защото е от dvd. Мисълта ми е , може ли някой да ме насочи към надежден конвектор за такъв формат или да ми го конвектира ако има възможност? Благодаря!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с Any Video Converter 3.3.2 или WinAVI Video Conerter9.0 ползвам ги и двете проглрами и съм доволен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма за конвертиране на файлове от vob на avi. Търсих едно видео около 1 година и най-накрая като го намерих (беше торент) се оказа че е vob формат защото е от dvd. Мисълта ми е , може ли някой да ме насочи към надежден конвектор за такъв формат или да ми го конвектира ако има възможност? Благодаря!! :)

Ето една от многото (free), които се появяват като се потърси на "dvd to avi":

http://www.bitripper.com/index.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е проблемът - защо не искаш да гледаш филма в DVD формат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 година е изключително много време, да прекараш една година търсейки 1 файл може лесно да се сравни с това да спечелиш 1 милион от сайт за печелене на пари, гледайки реклами за 1 седмица.

Хипербола се нарича това, не мисля, че е нужно да ни лъжеш по такъв литературен начин.

Трудно ли е просто да кажеш „...От доста време търся един файл...“, относно програма която да ти ги конвертира, личен фаворит, Total Video Converter.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 година е изключително много време, да прекараш една година търсейки 1 файл може лесно да се сравни с това да спечелиш 1 милион от сайт за печелене на пари, гледайки реклами за 1 седмица.

Хипербола се нарича това, не мисля, че е нужно да ни лъжеш по такъв литературен начин.

Трудно ли е просто да кажеш „...От доста време търся един файл...“, относно програма която да ти ги конвертира, личен фаворит, Total Video Converter.

Защо мислиш, че лъже? Аз от години търся песен от един филм, но като не помня нито заглавието на филма, нито заглавието на песента, още си я търся. :D А песента "When Johnny Comes Marching Home" от "Умирай трудно 3" успях да я намеря едва миналата година, а я харесах още при първото гледане на филма, в годината, когато излезе.

Така че не мисля, че човекът лъже или преувеличава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да търсиш нещо от години означава да прекараш години, докато го търсиш.

Т.е. примерно да прекараш години търсейки през Google за едно нещо. Трудно постижимо занимание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да буквално го търся 1 година дори и повече, защото е dvd от MTV през 2002 година, мислиш ли че много лесно се открива? И какъв смисъл има да лъжа? Както и да е, благодаря че ми помогнахте все пак ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.