Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

viliqn85

Проблем с монитор (?)

Препоръчан отговор

Написал съм (?), защото не съм сигурен дали е от това. Значи, снощи си цъках една игра и изведнъж изкара черен екран. Цъкнах 2-3 пъти копчето за рестарта - компютъра си се пуска, издава звука, който е при пускане и си тръгва нормално, но си стой черен екран на монитора ... Всъщност монитора свети, бачка си, дори като го изключа и включа ми дава картина, но за 2 секунди :((( Моля, помогнете ми да го оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Макар че не си написал какъв е монитора , ще предположа че е ЛЦД и ще те посъветвам да посетиш сервиз , по така описаното от теб - инвертор или лампа - смяна във сервиз .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плазмен е монитора, LG Flatron пише на него. Имам един друг монитор и ще пробвам с него. Дали е възможно да е нещо от видеокартата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плазмен е монитора, LG Flatron пише на него. Имам един друг монитор и ще пробвам с него. Дали е възможно да е нещо от видеокартата ?

Да пробвай и другия монитор, защото има голяма вероятност да е от видеокартата аз също имал такъв проблем! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пробвай и другия монитор, защото има голяма вероятност да е от видеокартата аз също имал такъв проблем! :(

Дали може да е от видеокартата като четеш това

дори като го изключа и включа ми дава картина, но за 2 секунди

Най лесно можеш да провериш монитора като го откачиш кабела от видеокартата - трябва да ти излезе надпис на монитора .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали може да е от видеокартата като четеш това

Най лесно можеш да провериш монитора като го откачиш кабела от видеокартата - трябва да ти излезе надпис на монитора .

Откачих кабела - излезе ми надпис Check cabel или нещо такова, но пак след 1 секунда изчезна ;((((( дано не е от видеокартата, че стотина лева не ми се дават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От монитора е , ако беше изправен то нямаше да гасне - ремонта може би 50 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От монитора е , ако беше изправен то нямаше да гасне - ремонта може би 50 лв.

Офф, олекна ми :) Благодаря ви много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.