Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Скоро си направих едно радио Blackside

по него се върти само бг хип-хоп

И търся DJ-и и DJ-ки

Може да слушате от http://radioblackside.tk

условия:

1:задължително да имате приятен глас

2: добре ще е да имате навършени 14-15 год.

3: да имате представа със кои програми се води и т.н.

4:препоръчително е да се водили във другия радиа, но

не задължително

Желаещите да пишат на skype:roska_96.xaxaxa, ЛС или тук в темата

ВАЖНО: Радиото е любителски проект и няма абсолютно никакво заплащане!!!

Редактирано от wesels12 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде бе хора моля ви се.Много ми се иска да развия радиото и да има слушатели . В момента работя по сайта! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от andibgpz
      Здравейте и за много години!

Заел съм се с реставрациата на един старичък касетофон,който да сложа на мястото на грозното СД ,което имам в колата -ауди 80 от 88година.
      Радиото обаче не работи по никакъв начин,отворих го ,прегледах кондензаторите ,не изглеждат да са избили.Не намирам никъде схема на радиото,за това се обръщам за помощ.Кое да проверя?
      Имам начални познания по електроника и съм що годе сръчен с поялника.
      Някой ако може да даде насоки.Прикачам снимки на въпросното.       ЦЪК
    • от septemberrain
      Здравейте, преди малко влязох във фейсбук профила си, където повечето ми приятели съм ги отпоследвала, за да не ми излизат постоянно техните постове, а когато искам да видя постовете на определени хора просто влизах в листата ми с приятели и цъках на бутона ,,new posts'', който се намираше между  ,,all friends'' / ,,birthdays'' и ,,followers'.' Но днес с доста неприятна изненада открих, че бутонът new posts в friend list-a просто го няма.. нито при компютъра, нито при телефона.
      Искам да попитам и при вас ли е по този начин, и това съответно някаква поредна скапана фейсбук промяна ли е, целяща досадно последване или е някакъв бъг специално появил се при мен? Ще се радвам да помогнете, защото е много дразнещо.
    • от MisterDimchev
      Spotify

За Андроид - ЛИНК

Open Source! (Отворен Код достъпен за всички!) ЛИНК - Тема В XDA! 

Няма нито един червен флаг при проверка във Вирус Тотал! Напълно безопасно, може би единственото такова! 

Няма реклами, можете да слушате която си песен искате, може да превъртате. Само Офлайн не работи. 
      Трябва да разрешите инсталирани от непознати източници! 
      Settings - Security - Install from unknown sources. 
      Сваляте приложението от GitHub (Линк - 1) на телефона си, отивате в папка Download с файлов мениджър (Или направо натискате на нотификацията която ще покаже, че файла е свален. Натискате на него.
      Инсталирате приложението и слушате!

Приятно Слушане! 

П.С: Трябва да се логнете с имейл, с Фейсбук не става. Ако акаунта ви е направен през Фейсбук, може да се обърнете към Съпорна на Спотифай и те ще ви го преместят в такъв с имейл (вашия). Аз така направих! Преместеха ми листите, приятелите и всичко което беше във Фейсбук акаунта ми. Отне около 5 минути. Аз го направих през Twitter, но може по пощата да им пишете или във Фейсбук да си пробвате късмета. 

• от MALLET JOHNNY
      <audio src="http://streaming.radionomy.com/888RADIO" autoplay="true" muted="true" controls="true" volume="1.0"></audio>  
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.