Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nervenmen

Въпрос за дъно на Асус

Препоръчан отговор

http://www.asus.com/.../P5ND2_SE/#CPUS

значи имам такова дано но искам да сложа още 2гб рам само ,че на моито дано има само 2 слота ще махна 1гб ще сложа 2гб и ще станат 3гб та мисалта ми е има ли значение дали ще е ддр2 800mhz защото моита рам e (1гб pc2-5300 (333 mhz)

и да ми кажете какав 2 qдрен процесор да сложа щото виждам че поддаржа >

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпгрейд на тази машина е безсмислен. Не знам какви са ти другите компоненти но прираста в производителността, ще е минимален. Да купуваш DDR2 ram си е пари хвърлени на вятъра ( както и всеки друг ъпгрейд). Препоръчвам ти да си изчистиш компютъра да го "подредиш", ще заработи като нов. Има достатъчно софтуер за тази цел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да и аз така мислех 50лв ддр2 2гб много са какво ще кажеш за процесора играq line age 2 пуснал сам графиката на -лоъ- и ми засича на нqкои места това ми е видеото -ATI Radeon HD 2600 PRO- незнам колко мб/гб е но в пропертиес ми пише че е 1гб дали това не е от споделената памет смисал от рамта доколкото знам немога да разбера това ми е cpu Intel Pentium D 9255 пише че е 2 cores но гледам датата му е 2006год може ли да се сравнqва сас core2duo,Dualcore

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам имаш предвид Intel Pentium D 925 добър процесор е. Като за начало може да погледнеш в Task Manager дали ти се товари на max по време на игра. lineage 2 има доста варианти с различни характеристики. За съжаление видео картата ти е орязана версия на HD2600 XT с GDDR2 памет. Общо взето доста слаба видео карта. А за рамта по-добре сложи 1гб купена на старо по възможност същата като твоята. Друга опция да клокнеш видео картата ( 775 MHz/1100 MHz ) не че може да се клокне много но може да пробваш. Друг вариант някоя видео карта на старо. И да буташ с този компютър докато издържи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

немога да разбера това ми е cpu Intel Pentium D 9255 пише че е 2 cores но гледам датата му е 2006год може ли да се сравнqва сас core2duo,Dualcore

Принципно, Dual Core и Core 2 Duo са следващите модификации на това поколение процесори, но според мен разликата ще е минимална. Води се, че при тях уж има по-добро взаимодействие между двете ядра, но твоят процесор като честота и кеш е доста добър за сокет 775, така че едва ли ще усетиш съществена разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.