Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,значи аз съм с Dell N5010 и като съм го оставил на Sleep или хибернация и като го включа замалко ми влиза в страниците и после трябва да го рестартирам че да се оправи.. моля помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С всички браузери ли е така? Не сте дали много информация: как се свързвате с интернет (безжично, LAN кабел), каква ОС използвате, има ли инсталирани драйвери за wi-fi, LAN картата. След като събудите лаптопа излиза ли удивителна във мрежовите връзки (при часовника)? Без повече инфо няма как да помогнем, не сме гадатели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забранете /махнете отметката/ за power managment на мрежовата карта, която използвате за свързване към интернет...

Редактирано от krassleto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забранете /махнете отметката/ за power managment на мрежовата карта, която използвате за свързване към интернет...

Можеш ли да ми дадеш повече информация къде да вляза т.н

С всички браузери ли е така?

Не сте дали много информация: как се свързвате с интернет (безжично, LAN кабел), каква ОС използвате, има ли инсталирани

драйвери за wi-fi, LAN картата.

След като събудите лаптопа излиза ли удивителна във мрежовите връзки (при часовника)?

Без повече инфо няма как да помогнем, не сме гадатели.

Да със всички браузъри е така.

Свързвам се с Рутер и да имам инсталирани

Нямам удивителен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако дадете повече информация как се свързвате с интернет - кабел или безжично и с каква ОС - ще се опитам да помогна с конкретни напътствия стъпка по стъпка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако дадете повече информация как се свързвате с интернет - кабел или безжично и с каква ОС - ще се опитам да помогна с конкретни напътствия стъпка по стъпка...

Свързвам се безжично(рутер) и съм със уиндоус 7 ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен това става когато след диагностика на мрежата сервиза DNS client не може да изчисти кеш паметта. DNS client е услуга която проверява преди да се изпрати заявка за влизане в DNS сървъра за да гарантира валидиране.Може да се отстрани проблема по два начина.Първият е изчистване на кеш паметта или рестартиране на клиент услугата,която обработва кеширането на заявките.Влизаш в Services намираш DNS client променяш на disabled рестартираш...после я променяш на автоматично стартиран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може по подробно да ми обясниш защото съм на бг уиндоус и още не му разбирам мн мн :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш CCleaner в него има функция зададена като „буфер на DNS-и„ в почистване на системата.При нова инсталация обикновенно не е отметнато квадратчето,затова маркирай го и почисти ПС-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.