Премини към съдържанието
smile9666

Проблем със Samsung Galaxy Y S5360 и свързването му към компютър

Препоръчан отговор

Здравейте! От няколко дни се опитвам да свържа телефона си към компютъра. Инсталирах програмата Kies и след няколко напълно неуспешни опита успях да свържа самсунга. От вчера обаче това не става. В Kies ми изписва, че това устройство не го поддържа, вчера пробвах само с usb кабела и успях да си прехвърля няколко файла. Днес обаче и това не става. Не открива устройството. Ако някой знае как да ми помогне, нека го направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като свържете телефона с USB кабела (без програма), задайте му само да ползва картата памет, Вкл. памет (предполагам имате)

При неуспех: Отивате в Настройки/Съхранение/ слагате отметка на Само за съхранение (usb връзката е направена само в режим на външна памет). Трябва да е нещо подобно.

Ако не стане използвате софтуера на Samsung (Samsung PC Studio мисля че беше)

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като свържете телефона с USB кабела (без програма), задайте му само да ползва картата памет, Вкл. памет (предполагам имате)

При неуспех: Отивате в Настройки/Съхранение/ слагате отметка на Само за съхранение (usb връзката е направена само в режим на външна памет). Трябва да е нещо подобно.

Ако не стане използвате софтуера на Samsung (Samsung PC Studio мисля че беше)

Как мога да задам да ползва само карта памет?

Не мога да открия такова меню съхранение. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да си инсталираш програмата Samsung PC Studio 3 v3.2.3 или по-нова версия. После следваш стъпките и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При вас може да по различно менюто.

Но би трябвало да стане с първия съвет, като свържете телефона към компютъра посредство USB.На дисплея на телефона

трябва да излезне Вкл. на памет (нещо такова)/OK. Натискате го и и ще Ви се даде достъп до картата памет на телефона (трябва да имате такава за да действа това)

Със смяна на USB порта на компютъра, може да го разпознае.

След като си прехвърлите информацията. избирате Безопасно премахване на хардуер (при часовника,като флашки).

На дисплея на телефона натискате Изкл. памет. След, което откачате телефона от USB кабела.

П.П. Ако няма успех инсталирате PC Studio-то.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има вероятност проблема да идва и от тази програма Kies, която си инсталирал. Пренахни я от програмите. Когато включиш телефона към компютъра,в настройките му трябва да има опция (Connect to PC). Тогава компютъра трябва да го намери като устройство. Ако не го открива или изписва непознат хардуер, ще трябва да си инсталираш Samsung PC Studio.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам проблем с юсб - то на ГАлакси мини гт - с 5570, инсталирах си Samsung PC Studio 3, и пак компютъра не ми разпознава телефона и не открива нищо, като го свържа издрънква някакав звук два пъти , после утивам в телефона на ЮСБ привързване и го ''сдвоявам'' и пак този същия звук издрънква два пъти и не ми показва нищо, пускам си ПС СТУДИОТО и изобщо не ми отваря фаиловете на телефона....ХАЙДЕ НА ПОМОЩ, МОЛЯ ВИ, същата работа е и с СД картата слагам я в четеца и я слагам на Лаптоп, отново никаква реакция, няма никои

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.