Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Filsun

Проблем с блутут и звук на Acer Aspire 5742ZG

Препоръчан отговор

Здравейте на всички! Как мога да включа блутута на този лаптоп?Знам как се правят другите работи като например за уарлес картата,стенд бай,за дисплея разни....,за тъчпада,за колоните и т.н. Ама блутута търсих почти навсякаде-НИЩО няма... А значи има ли вариант включването и изключването да става софтуерно?С натискане на "странна"клавишна комбинация или хардуерно някъде скрито?Имате ли някакви идеи защото нямам представа какво да правя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А вие сирурен ли сте че имате такъв хардуер ??? Инсталирахте ли му драйвери?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да,разбира се.Инсталирах му драйверите и те ми казват всеки път ,че нямам хардуер/не е включен... Сигурен съм ,че има.Но въпросът ми е дали има някакво скрито копче за включване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто нямаш блутуут .http://www.pazaruvaj.com/prenosimi-kompjutri-c3100/acer/aspire-5742zg-p623g50mn-p45819234/opisanie.html#properties Поразгледай описанието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също имам и друг проблем.Той е свързан със звука.Значи изведнъж забелязах ,че звукът не е много естествен...А накрая проверих какво е положението на говорителите...И така разбрах ,че едната ми колонка не работи ,а само лявата...Пробвах я...Понякога изкърцва нещо и толкоз...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да,разбира се.Инсталирах му драйверите и те ми казват всеки път ,че нямам хардуер/не е включен...

Сигурен съм ,че има.Но въпросът ми е дали има някакво скрито копче за включване

Някой модели нямат блутуут.Само че ти не си казал точният модел и няма как да ти кажа дали има или не.Ето в този документ на страница 268 има твоят модел виж точно кой е и дали има блутуут.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела съм си написал на заглавието...Acer Aspire 5742ZG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела съм си написал на заглавието...Acer Aspire 5742ZG

Това не е пълният модел.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЛЕЛЕ Не знаех...Ами моят е p624g50mnkk Видях го от задната лепенка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЛЕЛЕ Не знаех...Ами моят е p624g50mnkk

Видях го от задната лепенка

Твоят модел няма блутуут.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

относно тонколоните (говорителите) повечето бюджетни модели на ACER имат само една

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е,това според мен е тъпо.Да спястят 2 лева за 1 колонка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е,това според мен е тъпо.Да спястят 2 лева за 1 колонка...

Все пак това е бюджетен модел и както се казва: за толкова пари - толкова :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.