Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, може ли някоя програма за рязане на снимки, но не photoshop

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

може ли някоя програма за рязане на снимки, но не photoshop

xnview
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да изрежеш фрагмент на снимка даже и с Paint на Windows.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това щях да кажа. Да добавя, че в някои отношения е по-добър от Photoshop.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IrfanView - най-добрата програма за бързо и лесно изрязване на снимки, при това е абсолютно безплатна! http://dox.bg/files/dw?a=6408df396e

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това може да стане и с оригиналната програма на WIN-на Paint.След като отвориш снимката, даваш десен бутон> "редактиране", след това избираш "начупена линия" или "избор"> долу си избираш едно от двете.Натискаш и задържаш ляв бутон, едновременно с това очертаваш участъка за изрязване.Накрая пак с ляв бутон(задържан) местиш маркирания участък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще повторя горни мнения,за да затвърдим идеалният редактор: Fast Stone Image Viewer

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това може да стане и с оригиналната програма на WIN-на Paint.След като отвориш снимката, даваш десен бутон> "редактиране", след това избираш "начупена линия" или "избор"> долу си избираш едно от двете.Натискаш и задържаш ляв бутон, едновременно с това очертаваш участъка за изрязване.Накрая пак с ляв бутон(задържан) местиш маркирания участък.

То може, ама качеството на записаната снимка после си е евало мамата. Можеш единствено да сейвнеш в bitmap формат за добро качество, защото останалите формати получават едни гадни мънички точки, които прецакват всичко.

Ей ги как изглеждат, когато са сейвнати с пейнта в различен от bitmap формат: GIF, JPG и PNG.

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Съмнявам се, че човекът ще иска да си съсипва снимките с Пейнта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казаха другите тези програми са наистина много полезни! Но за една програма специализирана И за други ефекти - Photoscape! Доста е проста, но не значи че е безполезна! Дръпни си я - малка е по размер!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз от няколко години използвам Zoner Photo Studio има същите възможности като Photo shop ,но е по лека от нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз от няколко години използвам Zoner Photo Studio има същите възможности като Photo shop ,но е по лека от нея.

Да, пък нека професионалистите да се лъжат да плащат луди пари за лицензиран Photoshop, нали?

Въпросната програма може би има част от възможностите на Ps, но мисълта ми е, че Ps неслучайно е платен софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.