Премини към съдържанието
Anne

Рана и сърбеж на главата

Препоръчан отговор

Здравейте, днес разбрах че имам раничка на главата, отвреме - навреме главата ме сърби. Възможно ли е това да е симптом за диабет? Питам, защото точно така е започнала тази болест при баща ми. Болестта наследствена ли е?

Само да чака че въобще не съм жадна......................Но пък стрес в живота ми колкото искаш...........

Не искам да си правя изследвания, не искам да знам резултата...........................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам да си правя изследвания, не искам да знам резултата...........................

Защо тогава питаш!?Ако търсиш съжаление, не си на правилното място!!! :mad: :mad: :mad: :mad:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както се пее в една песен"Няма не искам..."-след като има проблем,то той трябва да бъде решен.А решението е при лекар.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам, защото не съм чувала да има такъв проблем при диабет.

А лекаря нито ще ми възстанови разбитите нерви, нито ще ми излекува наранената ми душа, нито ще спре кризата и високите цени, караниците вкъщи.........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам, защото не съм чувала да има такъв проблем при диабет.

А лекаря нито ще ми възстанови разбитите нерви, нито ще ми излекува наранената ми душа, нито ще спре кризата и високите цени, караниците вкъщи.........

Кити ... нищо ти няма мила ... успокой се ... от времето е !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дано, защото единият ми дядо почина от тази болест..........после баща ми се разболя от същото...................спрях да пия вода от страх............................старая се да избягвам стреса, но за съжаление вкъщи не е както преди 4 години, когато нямаше криза и караници за печката...........вкъщи не е като да си в общежитие, където никой не ти ходи след като куче да те поучава.........аз не искам да плащам чужда криза и за чужди решения...................душата ми е наранена, но все пак не мога да бъда безразлична и да не страдам по загубеното щастие и мисълта какво можеше да бъде.........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано, защото единият ми дядо почина от тази болест..........после баща ми се разболя от същото...................спрях да пия вода от страх............................старая се да избягвам стреса, но за съжаление вкъщи не е както преди 4 години, когато нямаше криза и караници за печката...........вкъщи не е като да си в общежитие, където никой не ти ходи след като куче да те поучава.........аз не искам да плащам чужда криза и за чужди решения...................душата ми е наранена, но все пак не мога да бъда безразлична и да не страдам по загубеното щастие и мисълта какво можеше да бъде.........

Момиче, всеки си има проблеми...Повтарям се, но от написаното оставам с впечатлението, че само търсиш съжаление....

Намери начин да излезеш от депресията и горе главата ;)

Редактирано от SvetoslavSt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не търся съжаление, питам съвсем ясно дали тази болест има такъв симптом.

И не знам как майка ми очаква проблемите ми да не ми влияяят, все пак не съм от камък. Имам си чувства, макар че съм с увреждания, но явно не значат нищо. Ми хубу............

А илизането от депресията е мисия невъзможна. Освен ако не се случи чудо, ама се съмнявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега Anne. Сърбежа по главата може да бъде причинен от различни фактори, но това не е диабет. Болестта не е наследствена, но може да се появи от различни фактори, не само от стрес. Един съвет от мен: За сърбежа отиди на дерматолог. Може да е пърхот, може да е раничка, може да е някакъв тип алергия. Гледай весело на живота, весели се когато можеш и не мисли лошо. Бъди положително настроена.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом искаш да разбереш симптомите на болестта Диабет,кликни ТУК ;)

Редактирано от terorDrEaM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А илизането от депресията е мисия невъзможна. Освен ако не се случи чудо, ама се съмнявам.

Поли, не се предавай бе, виж ква си готина и усмихната на всичките си снимки.

Депресията си я правим сами - и никой друг не ни е виновен.

Всичко е у главата

;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От весело гледане на живота смисъл няма, щото все ще се намери някой да те нарани, да ти забие нож в гърба. Бях весела и какво постигнах после? Беше ми забит нож в гърба, аз и до днес се съвземам от това а близките ми ме укоряват че гледам твърде леко на живота при тая криза. А как да гледам? Не обичам паричките, не са ми цел, не моята страна причини кризата, не аз гласувах за когото не трябва, не искам аз да плащам за чужда алчност. Платих една криза, лиших се от много, но си обещах че втори път няма да е така. Кажи как да гледам на живота. Не съм мечка, че да мога без печка, не съм и виновна за скъпия ток........Защо аз трябва да го отнасям а не виновниците? Защо по децата трябва да се крещи, вместо да излязат възрастните и да протестират?

Поли, не се предавай бе, виж ква си готина и усмихната на всичките си снимки.

Депресията си я правим сами - и никой друг не ни е виновен.

Всичко е у главата

;)

Изненада, на тези снимки се правя на такава, защото исках да стъпча самочувствието на онова мекотело. Е, не ми мина номерът. а истински последно съм се смяла в най- хубавото лято в живота ми преди 4 години.........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ан бе, без да чета повече от първият пост, искам да те питам едно нещо: Защо по дяволите, питаш тук, вместо да питаш доктор, при положение, че хората нито тук, нито доктора ще те успокоят. Щом питаш, искаш да знаеш, а най-сигурно е при доктор. Отиваш, питаш, правят ти изследвания и получаваш отговор. ТОЛКОВА ли е трудно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, защото не искам виждам резултата черно на бяло и да си променя живота. Режимите и диетите не са за мен. Не искам и още скандали и караници вкъщи.

Всеки си имах страх, този е моят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да се плашиш момиче всичко ще се оправи,мисли позитивно :) Сърбежа може да е нещо дребно напълно лечимо а ти от притеснение и страх да си докараш нещо по-сериозно... какъв е смисълът? Просто отиди при лекар по-скоро,да ти предпише един крем например,да се излекуваш и да не се притесняваш повече ;) Като си стоиш вкъщи и се тревижиш няма да се излекуваш а ще се задълбочат нещата ... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изненада, на тези снимки се правя на такава, защото исках да стъпча самочувствието на онова мекотело. Е, не ми мина номерът. а истински последно съм се смяла в най- хубавото лято в живота ми преди 4 години.........

Ми то не всички номера минават, то и аз ако ги знаех ехе...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нЕма страшно, то и мен понякога ме сърби главата, ама отвътре ...бързо минава, като взема мотичката и се развъртя, до два часа сърбежа се е изпарил яко дим . :D

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нЕма страшно, то и мен понякога ме сърби главата, ама отвътре ...бързо минава, като взема мотичката и се развъртя, до два часа сърбежа се е изпарил яко дим .

два шамара зад врата вършат същата работа :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

два шамара зад врата вършат същата работа :D

Моля, моля без ексцесии `ко обичате .... иначе съм твърдо за боя ! :lol6:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Anne, неизвестността не само мъчи, но за разлика от мързела понякога и мори...

Изборът е твой!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.