Премини към съдържанието
georgievagt

Търся програма за създаване на седмичен -месечен график

Препоръчан отговор

имам таблица в ехсел ....6 работник на 8часа и 1 работник на 4 часа работят на 2 смени и трябва да почиват 2 дни в седмицата .Въпроса ми е как да ги редувам за да не почиват все в едни и сашти дни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще трябва да нагласиш графиците. Няма друга възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко работника трябва да са на смяна ? Ясно е,че се работи и събота и неделя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли идея как да стане това нагласяне да работи се сабота и неделя по 3ма са на смяна.Става въпрос за ресторант 1 серв. 1 барман.и 1 готвач.Може и например собственика да се включи в графика

Редактирано от georgievagt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както Emokostov каза,няма как да има закономерност-ще трябва да ги утвърдиш така,че поне една събота и неделя да се пада свободна на човек. Трима на смяна,означава ли 2 х 8 часа + 1 х 4часа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не означава 3 по 8часа раборното време е от 8 до 23ч и 1 на 4часа трябжа да им дава 1ч-та почивка трябва да е нещо като 5-2-6-2-4-2-5-2 като при тази схема трябва да включа и собственика но пак не мога да ги докарам нещо някаде бъркам но къде....????

Редактирано от georgievagt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се спазва нормата за работното време,и ако правилно съм те разбрал,ще са нужни поне още 2 човека+евентуалните отпуски,които общо ще са около 60 % от дните в годината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.