Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

rumen9

Търся програма за правене на МОДОВЕ

Препоръчан отговор

С коя програм мога да си направя МОД за някоя игра? За всяка игра различна ли програма си има ? Моля ви кажете каде да я намеря (програмата), Но също и уроците каде да намеря за програмата! Ако за всяка игра е различна ще си избера няколко игри на които искам да направя МОД.

Благодаря предварително!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да направиш МОД на дадена игра трябва да имаш закупена оригиналната игра и то не клиентската част ами сървърната част. Там вече имаш възможност да променяш и настройваш каквото си пожелаеш. За пример давам Диабло 2 и МУ. Ако не съм се изразил правилно, моля колегите да ме коригират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
То зависи и от играта каква е. Аз примерно си правя модове за German Truck Simulator (GTS) като редактирам оригиналните файлове или редактирам самата карта, като ползвам map editor-а, включен в играта. Тъй че, както казах, зависи каква е играта и какво включва. Някои игри имат вграден софтуер за модване на играта, както е този мап едитор в GTS, някои игри нямат и трябва да си свалиш програма от някъде, която понякога е платена. Общо взето няма една обща програма, с която да създаваш модове за игри. Като искаш да модваш някоя игра пишеш името ѝ в гугъл и след него пишеш примерно "map editor", "car editor", "track editor", "character editor" - в зависимост от това каква е играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре. Искам да направя МОД на GTA : VC знам как се сменят колите и как се добавят сгради. Но незнам как мога да накарам човека примерно да стои на ръце с натискането на някое копче или пък да сяда и т.н. Ако ми помогнете ще съм ви много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.