Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

borisfx

Оргинални батерии за Нокиа

Препоръчан отговор

Въпросът ми е откъде мога да си купя оргинална батерия за телефон Nokia E65. В магазините (поне тук в Ст. Загора) няма. На сайта на Нокиа също не се продават оргинални батерии. Откъде тогава човек може да си купи оргинална батерия за телефон Нокиа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона е производство 2007 година. Не знам какви батерии продават в магазините в Стара Загора. Просто си купи една батерия и продължи да си използваш телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона е производство 2007 година. Не знам какви батерии продават в магазините в Стара Загора. Просто си купи една батерия и продължи да си използваш телефона.

Не е толкова просто както си го описал. Купих си една батерия, (куча марка щото само такива има по магазините), работи с нея 2 месеца и отказа. После купих още една и тя се скапа. Сега вече си търся оргинална батерия на Нокиа, но няма и няма...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление е така. Телефона вече е на 6 години. Хубаво е когато купуваш от магазина да питаш колко гаранция дават за самата батерия. Има и друг проблем. Батерийте са оригинални, но като стоят така на склад без да се ползват се разреждат и стават неизползваеми. Имат си просто срок на годност в такова състояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Батерийте са оригинални,

Ами не са оргинални бе човек. Нали това казвам досега - в Ст. Загора в никой магазин няма ОРГИНАЛНИ батерии за Нокиа. Затова питам някой дали е виждал някъде да се продават оргинални батерии на Нокиа за да си купя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По какво съдиш, че не са оригинални?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По какво съдиш, че не са оригинални?

Магазинера, който ги продава в магазина си призна, че не са оргинални.

Някакъв друг тъп въпрос да имаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса не е тъп. Не знам по какво различава и магазинера оригиналната от неоригиналната батерия след като на батерийте пише:"Made in China". Казах ти защо батерийте за този телефон не издържат много. Просто им е изтекъл срока на годност. Този проблем се наблюдава не само с батерии на Нокия. Имат си определен живот, дори да не са разпечатвани и да не са поставяни в телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми е на старта ти батерия или на новата имаше ли холограмен стикер на Nokia? Моята макар и на друг модел си еоригиналната вече може би 5 година си е идеална. Колко пари ти продадоха новата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз си взех оригинална батерия от тук но виж наистина няма значение дали е оригинална или не, аз преди оригиналната бях със менте която изкара години послушай Emokostov.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преди време купих оригинална батерия от ebay и съответно бих го препоръчал. Ако не ти се чака и рискува с международна поръчка бих предложил някой голям интернет магазин, примерно get.bg - ето я за твоя модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преди време купих оригинална батерия от ebay и съответно бих го препоръчал. Ако не ти се чака и рискува с международна поръчка бих предложил някой голям интернет магазин, примерно get.bg - ето я за твоя модел.

Благодаря, ще пробвам в Гет.бг, дано са наистина оргинални а не ментета :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от български сайт не бива да се пазарува защото надуват цените с пъти ето пример за мойта батерия от бг http://shopping.bg/nokia-originalna-bateriia-nokia-bl-4u ето я и от англия http://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-BL-4U-BATTERY-NOKIA-6600-Slide-5330-XpreMus-/120693000659?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item1c19dd09d3 познайте от къде си я поръчах :) откъде идва тая разлика от 50лв не мога да си обясна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.