Премини към съдържанието
borisfx

Оргинални батерии за Нокиа

Препоръчан отговор

Въпросът ми е откъде мога да си купя оргинална батерия за телефон Nokia E65. В магазините (поне тук в Ст. Загора) няма. На сайта на Нокиа също не се продават оргинални батерии. Откъде тогава човек може да си купи оргинална батерия за телефон Нокиа.

Редактирано от borisfx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона е производство 2007 година. Не знам какви батерии продават в магазините в Стара Загора. Просто си купи една батерия и продължи да си използваш телефона.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона е производство 2007 година. Не знам какви батерии продават в магазините в Стара Загора. Просто си купи една батерия и продължи да си използваш телефона.

Не е толкова просто както си го описал. Купих си една батерия, (куча марка щото само такива има по магазините), работи с нея 2 месеца и отказа. После купих още една и тя се скапа. Сега вече си търся оргинална батерия на Нокиа, но няма и няма...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление е така. Телефона вече е на 6 години. Хубаво е когато купуваш от магазина да питаш колко гаранция дават за самата батерия. Има и друг проблем. Батерийте са оригинални, но като стоят така на склад без да се ползват се разреждат и стават неизползваеми. Имат си просто срок на годност в такова състояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Батерийте са оригинални,

Ами не са оргинални бе човек. Нали това казвам досега - в Ст. Загора в никой магазин няма ОРГИНАЛНИ батерии за Нокиа. Затова питам някой дали е виждал някъде да се продават оргинални батерии на Нокиа за да си купя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По какво съдиш, че не са оригинални?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По какво съдиш, че не са оригинални?

Магазинера, който ги продава в магазина си призна, че не са оргинални.

Някакъв друг тъп въпрос да имаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса не е тъп. Не знам по какво различава и магазинера оригиналната от неоригиналната батерия след като на батерийте пише:"Made in China". Казах ти защо батерийте за този телефон не издържат много. Просто им е изтекъл срока на годност. Този проблем се наблюдава не само с батерии на Нокия. Имат си определен живот, дори да не са разпечатвани и да не са поставяни в телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми е на старта ти батерия или на новата имаше ли холограмен стикер на Nokia? Моята макар и на друг модел си еоригиналната вече може би 5 година си е идеална. Колко пари ти продадоха новата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз си взех оригинална батерия от тук но виж наистина няма значение дали е оригинална или не, аз преди оригиналната бях със менте която изкара години послушай Emokostov.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преди време купих оригинална батерия от ebay и съответно бих го препоръчал. Ако не ти се чака и рискува с международна поръчка бих предложил някой голям интернет магазин, примерно get.bg - ето я за твоя модел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преди време купих оригинална батерия от ebay и съответно бих го препоръчал. Ако не ти се чака и рискува с международна поръчка бих предложил някой голям интернет магазин, примерно get.bg - ето я за твоя модел.

Благодаря, ще пробвам в Гет.бг, дано са наистина оргинални а не ментета :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от български сайт не бива да се пазарува защото надуват цените с пъти ето пример за мойта батерия от бг http://shopping.bg/nokia-originalna-bateriia-nokia-bl-4u ето я и от англия http://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-BL-4U-BATTERY-NOKIA-6600-Slide-5330-XpreMus-/120693000659?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item1c19dd09d3 познайте от къде си я поръчах :) откъде идва тая разлика от 50лв не мога да си обясна

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.