Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Приятели здравейте , имам много сериозен проблем.Изчетехох адски много и много ми беше полезен форума но само на този проблем немога да намеря отговор.

След като 2 дни си правех прилично саите с web page maker - стигнах до задънена улица а тя е :

След като експортна фаила в HTML - в папката ми се появява само пака images и другото са Индекс фаила и подстраниците на сайта , понеже съм го направил с 3 подстраници .Index e главаната страница другите са подстраници - и проблема е тежък - какво ли неправих какво ли не струвах - немога да го подкарам напълно в ХИТ.бг

Качвак папката images ,качвам и индекс.хтмл , -отваря ми сайта но немога и немога да го накарам да ми отвори другите подстраници .

А съм си сложил хиперлинковете към бутоните които искам да препращат ,но неиска и неиска .

Незнам дали ще ви е от полза но ми изкара всичките страници - като хтмл. Не ми изкара само Index.html ами ми изкара и подстраниците като : дада.хтмл. Нямам папка files.

Моляви помогнете ми как да си прикача подстраничките наистина ми е неужна - само това ме затруднява.

ето го и сайта сами ще видите че неиска да отвори подстраниците :

http://pcrepeir.hit.bg/

Благодаря ви . Изчетехох адски много и много ми беше полезен форума но само на този проблем немога да намеря отговор.

Редактирано от overs0ull (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Копирай си сайта на ПС и после го прехвърли в хостинга чрез FileZilla.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели здравейте , имам много сериозен проблем.Изчетехох адски много и много ми беше полезен форума но само на този проблем немога да намеря отговор.

След като 2 дни си правех прилично саите с web page maker - стигнах до задънена улица а тя е :

След като експортна фаила в HTML - в папката ми се появява само пака images и другото са Индекс фаила и подстраниците на сайта , понеже съм го направил с 3 подстраници .Index e главаната страница другите са подстраници - и проблема е тежък - какво ли неправих какво ли не струвах - немога да го подкарам напълно в ХИТ.бг

Качвак папката images ,качвам и индекс.хтмл , -отваря ми сайта но немога и немога да го накарам да ми отвори другите подстраници .

А съм си сложил хиперлинковете към бутоните които искам да препращат ,но неиска и неиска .

Незнам дали ще ви е от полза но ми изкара всичките страници - като хтмл. Не ми изкара само Index.html ами ми изкара и подстраниците като : дада.хтмл. Нямам папка files.

Моляви помогнете ми как да си прикача подстраничките наистина ми е неужна - само това ме затруднява.

ето го и сайта сами ще видите че неиска да отвори подстраниците :

http://pcrepeir.hit.bg/

Благодаря ви . Изчетехох адски много и много ми беше полезен форума но само на този проблем немога да намеря отговор.

А защо не започнеш със php в тоя сайт има много готови системи за сайтове потърси си някоя и си я редактирай или почни да четеш и си направи сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за правопистните грешки просто бях при приятел и написах набързо съобщението ,че ми се налоци да изляза бързо . А иначе го подкарах и аз нз как , просто си направих папка index_files в която сложих всичките страници плюс индекс страницата ,след което се отвориха , и после ги преместих в главната страница и там зеха че се отвориха . Но пробвах хиляди варианти и не стана ,даже накрая се замислих за дирекнти хипер линкове на качените файлово от хит.бг и да ги копирам в индекс документа но се оправих . А иначе можеше да кажете конкретно и точно как става а не да ме поучавате с коя програма да работя , мислче знам с от какво имам нужда за бърз и лесен интефеис и веб дизаин web page maker ми свърши доста прилична работа и доста добре се получи .А иначе щом ви питам за нещо такова значи доста съм изчел и съм запознат просто не бях качвал в хит.бг но явно българина няма да помогне а само ще поучава и ще дава безполезни съвети - отколкото да каже - това е така ,това не е така . Благодаря се пак .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.