Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

thebestfool

Сравнение на изходен сигнал

Препоръчан отговор

Имам един прост въпрос ,, Значи имам един усилвател автомобилен и въпроса ми е изходния сигнал от сд-то по голямо ли е като стойност от изходния сигнал на мобилен телефон Nokia?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно да, но с колко не съм мерил. Виждам идеята ти и смятам, че няма да се получи нищо добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив даже стана мн добре само тряа да си намеря добър акумулатор.. пускам сигнал през тела и с две тъпи колонки има перфектен звук ... мисълта ми беше има ли някакъв стандарт мисля че изходното стандартно на компа беше 0.75 волта .... а иначе за максималното на усилвателя е 4 волта и може би тогава дава тези прословути 60 вата на канал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом резултатът ти харесва, добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми бива за преносимо аудио си е супер направо като го взема в даскалото събирам аудитория :D Схемата е следната куплунга за Remote Control е запоен за плюса на захранването и като подам напрежение се вкючва (след като спра разкачам жиците иначе дърпа някаде 1 ампер в покой) с два стари 6 волтови акумулаторчета кара някаде 1 час и нещо... ама се замислих че колкото и да е силно докрай като го увелича малките колонки просто ще гръмнат ама изглежда през сд-то е по силен звука..между другото с предусилвателна платка ще мога ли да кача входния сигнал до 3 волта някаде не съм сигурен но сд-та май са над 2 волта а телефони и компютри под 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С пред усилвателна платка принципно ще стане, но за нея ти трябва допълнително захранване.

Все едно да имаш слушалки с голямо съпротивление и пред усилвател за тях.

Нещо от рода на:

http://sound.westhost.com/project88.htm

или

http://sound.westhost.com/project37a.htm

(до 20в. двуполярно захранване)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.