Премини към съдържанието
thebestfool

Сравнение на изходен сигнал

Препоръчан отговор

Имам един прост въпрос ,, Значи имам един усилвател автомобилен и въпроса ми е изходния сигнал от сд-то по голямо ли е като стойност от изходния сигнал на мобилен телефон Nokia?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно да, но с колко не съм мерил. Виждам идеята ти и смятам, че няма да се получи нищо добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив даже стана мн добре само тряа да си намеря добър акумулатор.. пускам сигнал през тела и с две тъпи колонки има перфектен звук ... мисълта ми беше има ли някакъв стандарт мисля че изходното стандартно на компа беше 0.75 волта .... а иначе за максималното на усилвателя е 4 волта и може би тогава дава тези прословути 60 вата на канал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом резултатът ти харесва, добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми бива за преносимо аудио си е супер направо като го взема в даскалото събирам аудитория :D Схемата е следната куплунга за Remote Control е запоен за плюса на захранването и като подам напрежение се вкючва (след като спра разкачам жиците иначе дърпа някаде 1 ампер в покой) с два стари 6 волтови акумулаторчета кара някаде 1 час и нещо... ама се замислих че колкото и да е силно докрай като го увелича малките колонки просто ще гръмнат ама изглежда през сд-то е по силен звука..между другото с предусилвателна платка ще мога ли да кача входния сигнал до 3 волта някаде не съм сигурен но сд-та май са над 2 волта а телефони и компютри под 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С пред усилвателна платка принципно ще стане, но за нея ти трябва допълнително захранване.

Все едно да имаш слушалки с голямо съпротивление и пред усилвател за тях.

Нещо от рода на:

http://sound.westhost.com/project88.htm

или

http://sound.westhost.com/project37a.htm

(до 20в. двуполярно захранване)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.