Премини към съдържанието
n0fam3

Как да накарам по-голямо момиче да ме хареса ?

Препоръчан отговор

Здравейте. Аз съм от Бургас на 13 и си падам по едно момиче, което е 2 години по-голямо от мен. Аз много я харесвам, но тя ми каза, че харесва друго момче ( просто я попитах, не съм и казвал какво чуствам ), а и не съм имал гадже до сега и затова ви питам :

КАКВО ДА ПРАВЯ ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.....

А ако имаш някой ден дъщеря и това е тя? Ама то се мисли преди да се пишат такива проститий! Редактирано от capnemo (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е, че тя вече е в друго училище ... нито мога да и кажа лице в лице ... нито нищо ... :х

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда.. хубаво е да мислиш преди да напишеш "проститий"! Матурата по БЕЛ сиг та е озорила браат

:offtopic_s:

Изобщо не ме е озорила! Аз може и да имам правописни грешки,но те са поправими.Вашата простащина НЕ!

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо не е свободна - има си гадже - какво, ще им светиш ли -

третия е излишен нали се сещаш.

Пък и второ - отрязала те е направо - като ти го е казала това.

Сори ама се огледай за друго момиче, не е единствената.

И колко още ще имаш, живота е пред теб ама сега на първо място не е любовта, залегни над училището

;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми нз тя редовно ми пише, ей тъка - без причина и когато сме заедно тя постоянно ме закача ( редовно излизаме с приятели и с нея ). Та възможно ли е да ме е излъгала ?? еми нз тя редовно ми пише, ей тъка - без причина и когато сме заедно тя постоянно ме закача ( редовно излизаме с приятели и с нея ). Та възможно ли е да ме е излъгала ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми нз тя редовно ми пише, ей тъка - без причина и когато сме заедно тя постоянно ме закача ( редовно излизаме с приятели и с нея ). Та възможно ли е да ме е излъгала ??

Прави го, за да те дразни! :P

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми нз тя редовно ми пише, ей тъка - без причина и когато сме заедно тя постоянно ме закача ( редовно излизаме с приятели и с нея ). Та възможно ли е да ме е излъгала ??

усъвършенства женските номера -

усещането че се е закачил шаран на въдицата ти си е вид тръпка

:P

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

усъвършенства женските номера -

усещането че се е закачил шаран на въдицата ти си е вид тръпка

:P

Правилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Харесвам едно момиче от 8а ,а аз съм 8б и сме на 15 години как мога да я накарам да ме забележи и да сме приятели.Помогнете моля ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте.Харесвам едно момиче от 8а ,а аз съм 8б и сме на 15 години как мога да я накарам да ме забележи и да сме приятели.Помогнете моля ви

Митко!

Запишете се и двамата примерно в 8с и сядайте на един чин. Сигурен съм, че и двамата ще се забележите. Ако ли не помогне, попитай Слави Трифонов. Той е шпец по такива свалки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери си приятел от 8 а, измисляй си поводи, за да ходиш през междучасията при него, :) в стаята на 8 а, след това използвай удобен случай и я заговори.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да Ви давам любовни съвети,но Ви казвам ,да се подготвите за мнооого още любовни терзания ;) И аз съм имала такива проблеми на 15 год :( . и да ви кажа тогава си оставах в повечето случаи,само с харесването :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери си приятел от 8 а, измисляй си поводи, за да ходиш през междучасията при него, :) в стаята на 8 а, след това използвай удобен случай и я заговори.

Може и да я защитя,защото всеки я удря и няма приятели от тоя клас.Просто са я изолира ли и не искат да говорят с нея. да имам приятели в 8.Хей това е удобен случай да я заговоря нали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на 14 и чесно казано имам опит. Ако сте момче и харесвате някое момиче, трябва да разберете дали и тя ви харесва. На моята среща разбрах от най-добрата и приятелка, както и да е! Може да я попитате в скайп или фб, аз лично си говорих с нея по скайп и така както си говорихме сладко, сладко я попитах дали ме харесва, тя ми отвърна положително, естествено че и аз и отвърнах така. Поканете момичето си на кино или на разходка в парка или дори още по добре ако на близо до вас има река или море заведете я там! Гледайте да сте осамотени. На филма отидете купете два билета за някой много пополярен филм, който всички са гледали или чували - титаник (най-добре). Докато филма тече изчакайте да дойде сцената със с**са в колата или при рисуването на Роузи. Попитайте я откровено в очите дали ви харесва, дори да го знаете това ще ви даде нагласа. Ако и тя ви отвърне значи може да се приближите към нея. Това с прозяването никога не действа. Сближете се по-близко до нея, ако видите, че и тя идва по-към вас не се отдръпвайте трябва да и позволите без думи погледнете я и тя ще се преблежи, ще ви се облегне на рамото. Тогава всичко става по-лесно. Знаете, че тя ви харесва и вие я харесвате, това е сигурен знак, че иска да ви целуне! Когато дойде часта с потъването на кораба когато идва самото разплакване я целунете точно в кулминацията обърнете се към нея, не гледайте толкова филма гледайте я, гледайте тя ще ви погледне и ще види, че искате да я целунете, ако се отмести от рамото ви значи не е говова или е много претиснителна. Почакайте още няколко седмици, прегрътки. Зближавайте се все повече и повторете! Ако в киното не се получи, значи се пробвайте в парка. Предложете и да се разходите в парка. Ходете много бавно и то там кадето няма хора. Седнете на някоя пейка. Ако сте близко до река е дори по добре седнете и гледайте залеза това ще я впечетли доста гледайте водата и се наслаждавайте, почакайте малко ако не се облегне на рамото ви я заговорете. Питайте я за личния живот, имала ли е до сега гадже, говорете и само свързано с нещо което тя харесва. Когато сте сигурни, че тя иска да се целунете отново се гледайте в очите и бавно се преблежавайте до нея, ако го иска и тя ще се приближава. Ако видите, че се обръща или се накланя към земята спрете и не се занимавайте а направо я попитайте, дали иска да се целунете, тя може да ви каже нещо, което незнаете и се правете, че ви пука. Отново се приближете и щом достигнете 4-5 пръста един от друг до лицата си вие момчета се приближавайте по-бързо и и целунете устните без език, ако и хареса отново я целунете с език. Ако и хареса просто я попитайте? Искаш ли да се обвържеш с мен, или искаш ли да си ми гадже, искаш ли да ходим или нещо от сорта. Издокарайте се все пак искате да ви хареса. Вземете някоя фешън риза, хубави дънки, някой лек не силен парфюм или дизедорант, лапнете 1-2 дъвки преди да излезете. Това ще и подскаже щом ви види ще и се приизка да ви прегърне, след това ще усети миризмата ви и ще и се преизка да ви целуне и щом ви целуне ще остане с добро впечетление, защото имате добър вкус в остата. Ако и предложите и тя приеме я хванете за раката и я целунете. Не уставяйте много слюнка по раката и даже почти въобще недейте! Хванете я и бавно се преберете, изпратете я до домът и ако е в къща малко преди къщата отново я прегърнете и ще я целунете щом вече знае какво изпитвае към нея. Ако живее в блок още по добре ако е на висок етаж използвайте асансиора там може да се по осъмотите така ще ви е по-лесно когато асансиорът спре не спирайте да я целувате, страсно и обичано. Оставете я пред апартамента и и я прегърнете за довиждане. След това може да сте доволни какво сте направили. Имате ли въпроси? :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

Редактирано от Диян Иванов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора стана приятели сме.Да ви разакажа.Отивам да карам скейтборд пред общината и слушам музика и явно и тя е била там ама не съм я забелязал.Докато караме чувам,че някой е паднал и реве.Отивам да видя какво е станало и я видях.Казах и че ще и помогна.Помогнах и да стане и седнахме и видях крака и тя го беше наранила ,когато е паднала отидох до аптеката и взех малко бинт превързах и крака и взе ,че карахме скейт сумати време.Питах я каква музика слуша и ми каза рап точно ,като мен.Вече няколко дена сме заедно и караме скейт и си говорим.Оказа се ,че тя е голям фен на Beastie Boys ,Run-DMC и други,като мене.А в даскало по физкултура господина,когато отиваме в парка да бягаме ние вземаме си скейтове тогава и караме ,като луди .И сме доста добри приятели постояно сме заедно.Но стана един лек инцидент ,счупих си ръката дясната и сега ми е малко трудно да върша какво ли не ,но пак успявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Харесвам едно момиче даже може да се каже че съм влюбен в нея . Тя с една година по голяма от мен . Как да я накарам да ме хареса или да се влюби в мен ? Аз съм на 12 тя на 13. Питам защото никога не съм ставал гадже с момиче?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

купи и захарно петле ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дърпай ? опашките.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
напиши й есетата
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този въпрос трябва да намериш отговора сам. Трябва да си искрен най-вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехххх много си лош ... :D

Бъди себе си и не се прави на интересен :)

Ма наистина не може. На тия години момите търсят батковци, тва е положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.