Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bube760205

Въпрос за дъно WIN FAST

Препоръчан отговор

Здравейте на всички!Въпросът ми е следния:Имам дъно Win Fast N15235 което искам да стегна и да го използвам.Само че проблема ми е в това че не мога да разбера до колко рам памет подържа и процесор какъв.Значи имам процесор които сложих AMD Sempron мисля че беше 1.8 Ghz 3000+ сокет АМ2 слота за рам памет е DDR2 имам тук вкъщи 3-4 плочки рам памет по 1 Gb ddr2 на 800mhz мисълта ми е дали мога да ги ползвам,защото когато се рових уж да разбера какво подържа и до колко май рам паметта не трябва да е повече от 533mhz.Моля ви кажете ми,какво да правя,и също и какъв процесор може да се сложи по силен освен този които имам под ръка!!Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!Въпросът ми е следния:Имам дъно Win Fast N15235 което искам да стегна и да го използвам.Само че проблема ми е в това че не мога да разбера до колко рам памет подържа и процесор какъв.Значи имам процесор които сложих AMD Sempron мисля че беше 1.8 Ghz 3000+ сокет АМ2 слота за рам памет е DDR2 имам тук вкъщи 3-4 плочки рам памет по 1 Gb ddr2 на 800mhz мисълта ми е дали мога да ги ползвам,защото когато се рових уж да разбера какво подържа и до колко май рам паметта не трябва да е повече от 533mhz.Моля ви кажете ми,какво да правя,и също и какъв процесор може да се сложи по силен освен този които имам под ръка!!Благодаря ви предварително!

На сайта на производителят на дъното можеш да разбереш тези неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На сайта на производителят на дъното можеш да разбереш тези неща.

Така е ,но не мога да се оправя нещо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е ,но не мога да се оправя нещо!

Отворете си компютърът вземете една лупа и потърсете номерът на дънната платка,трябва да е нещо такова "N5M2AA-EKRS2H".Предполагам че това е производителят на дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://ixbtlabs.com/...eforce6100.html

Ако това е твоето дъно, то DDR2 800 MHz не е проблем да поставиш...

http://www.foxconnchannel.com/ProductDetail.aspx?T=motherboard&U=en-us0000163

А тук има и драйвъри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.