Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nedqlkow

Въпрос свързан с WiFi на Nokia C5-03

Препоръчан отговор

Здравейте . Искам да ви попитам , понеже имам активиран GPRS , който от операторът ми активираха преди малко . Дали когато ползвам Wi Fi ще ми бъдат таксувани някакви пари ? И евентуално , ако трябва да се спре въпросния GPRS или мобилен интернет , за да не ми начислява такса , когато ползвам wi fi , пак ли към операторът трябва да се обърна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Wi-fi не минава през мобилния оператор, и не ти взимат пари за ползването му. Връзката през GPRS обаче се плаща. Не е нужно да се обръщаш към оператора. Прочети си подробно упътването на апарата, разгледай менютата, и разбери как да го настроиш, за да ползваш само този вид връзка, от която имаш нужда. Ако не искаш да ползваш интернет през оператора (платен), най-добре изтрий всичките му настройки - входни точки, и т.н. Така е най-сигурно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Wi-fi не минава през мобилния оператор, и не ти взимат пари за ползването му. Връзката през GPRS обаче се плаща.

Не е нужно да се обръщаш към оператора. Прочети си подробно упътването на апарата, разгледай менютата, и разбери как да го настроиш, за да ползваш само този вид връзка, от която имаш нужда.

Ако не искаш да ползваш интернет през оператора (платен), най-добре изтрий всичките му настройки - входни точки, и т.н. Така е най-сигурно.

Ще я прочета , но едва ли ще намеря информация точно за това , което търся . Бих бил благодарен , ако можеш да ми разясниш как да изтрия всичко това ?

Сега виждам , че книжката към телефона е на немски език , което означава , че няма как да я прочета . Ако някой ми каже как да спра гореспоменатите неща много ще съм му благодарен .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти Help на Английски: http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_C5-03_UG_en.pdf

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обадих се на оператора , казаха , че до 2 часа ще е деактивирана :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

settings>Connectivity> Destinations> Internet > там имаш поне две връзки - едната ти е уайърлеса, другата триеш. в Multimedia имаш една връзка - триеш ,ако няма да получаваш ММС v WAP services ако имаш нещо триеш . След това рестартираш телефона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.