Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ами не се отваря Windows Explorer (моя компютър). По точно не се изобразява иначе го дава минимизиран - стартиран процес. Чудя се има ли някъв начин за отстраняване на подобен проблем? Проблема е че на мен за 10 год. никога не ми се е случвало такова нещо а компютъра е на баща ми и се надвикваме по телефона. Направих една чиста инсталация на Седмицата преди няколко дни като имаше същия проблем освен всичко останало. Инсталирах му драйверите, плеар, торент клиент, архиватор, офис и антивирусна. Съответно всичко работеше и е работило докато сестрата не минала и доколкото разбрах е инсталирала само Скайп и Хром и проблема е пак налице. Малко се съмнявам в тях да е проблема но ми писна всяка седмица да го преинсталирам и се чудя има ли лесен начин да се оправи проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какъв уиндоус е компютъра и колко бита е?А, да си пробвал да замениш настоящото .exe с друго?

Редактирано от plmen88 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питай точно какво е правила сестра ти, какво е инсталирала и какви отметки е слагала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един час разговори по-телефона и кой знае каква сметка. В крайна сметка му обясних стъпка по-стъпка как да намери, свали и инсталира SE-Explorer и въпроса е решен. Самия проблем не се реши нито се установи какво го причинява но явно няма как да стане лесно (по-телефона). Иначе съм казал Седмица x86 и след като е взет е инсталиран само Скайп и Хром. Настройки едва ли са правени какви да е при положение че дори субтитрите не могат да си преименуват. Това което се прави е изтегли на работния плот, инсталирай и толкоз. След което ми звънят да ме питат защо нещо не работи. пс. А Windows Explorer не се отваря та всякви съвети започващи с "Отворете Windows Explorer" не ми вършат работа. Другото е много сложно да се обяснява по-телефона. Явно не е измислено лесно решение и ще се кара с заместител.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.