Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Veselina Miteva

Икона на уебсайт бърху десктопа

Препоръчан отговор

Един от начините: Отвори IE, намери въпросния сайт, и го запамети сред фаворитите. После отвори Фаворити, и с левия бутон на мишката "завлечи" сайта върху десктопа. Изпробвано, работи :) . Втори начин (май е по-правилният :) ): Влез в сайта от браузъра си, маркирай му адреса, и Ctrl+C . После излез на десктопа, десен бутон, New, Shortcut. В първия прозорец постави адреса на сайта ( с Ctrl+V ) , във втория му дай някакво име, и готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия начин не става. при втория се отваря браузера , а не страницата, която искам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веске, постарай се малко, де! Най-лесно е да кажеш "не става" . Я виж става ли, или не: http://youtu.be/17BfZ6rKorU Ето и по втория начин: http://www.youtube.com/watch?v=PbezaDMPhJU

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По рано пробвах с Опера. С ИЕ успях да я иместя нс десктопа, но като кликана върху нея пак ми показва послдните страници, които съм посещавала. А искам да отваря само страницата, която ми трябва. Получи се. Май не съм я видяла първия път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По рано пробвах с Опера. С ИЕ успях да я иместя нс десктопа, но като кликана върху нея пак ми показва послдните страници, които съм посещавала. А искам да отваря само страницата, която ми трябва.

Това се получава заради настройките ти на Opera-та - зададена е като браузър по подразбиране, и при стартиране е зададено да продължи предишната сесия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.