Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Харесах си този http://sms.bg/lg/monitor-lg-23-w2363v-wf-p-10527.html монитор. Какво ще кажете? Добре ли ви се струва? И като цена, и като функции. Липсва ли му нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво, ще използваш монитора? За тези пари определено има и по-добри модели. Някой с IPS матрица. Твоя е с TN. Аз лично не ги одобрявам. Допълнение. Най-важната характеристика - човешкото око. Задължително го виж с очите си дали, ще ти хареса. Разбира се винаги може да се калибрира.

Редактирано от yHuKaT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж този всички го хвалят. Ако имах пари бих си го взел. Казват, че няма проблем с игрите. Така и не отговори за какво, ще използваш монитора ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, аз също ти препоръчвам Дел-а на yHuKaT (въпреки че съм го виждал само на ревюта). Филипс-а е много "ефектен" на външен вид, но има един сериозен недостатък - стойката е много нестабилна и съвсем леко да го докоснеш, започва да се тресе като желе (виждал съм го на живо-мислех да го купувам). Освен това, понеже са го направили много тънък (12мм.), когато е наклонен назад (както обикновенно стои) рамката му се огъва (мека пластмаса). Така, че те съветвам да го видиш "на живо" преди да го купиш, да не останеш разочарован!

Успех с избора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ползвам го за всичко. Смисъл, не ми трябва геймърски.. По-скоро за филми и работа, ама си и играя от време на време. Този е хубав, само (понеже не разбирам много) Full HD ли е и "има ли" hdmi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да Full HD e няма HDMI но има DisplayPort. Можеш да го свържеш с HDMI. В технополиса може да го има отиди до там и го виж на живо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ще отида след малко до магазина и ще пиша после впечатленията си. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.