Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

viliqn85

Проблем с драйверите

Препоръчан отговор

Днес като пробвах на лаптопа да усиля звука, ми показа следната грешка : Няма активни смесващи устройства. За да инсталирате смесващи устройства, отидете на "Контролния панел" щракнете върху "Принтер" и "Друг хардуер", а след това щракнете върху "Добави Хардуер". Това е грешката, ето информация за лаптопа Microsoft Windows XP Service pack 3 Intel® Celeron® D CPU 220 @ 1,20GHz 1,50 ГХц, 1.87 ГБ RAM Не мисля, че всичко това има значение, но аз да си го кажа :D Звуковата карта ще ви кажа каква е, ако някой ми каже къде да видя :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само точния модел на лаптопа и ОС, ще е достатъчно като информация за хардуера Звук имате ли? Една преинсталация на драйвера за звука (ако има по нова версия), може и да оправи проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само точния модел на лаптопа и ОС, ще е достатъчно като информация за хардуера

Звук имате ли?

Една преинсталация на драйвера за звука (ако има по нова версия), може и да оправи проблема.

А как да го преинсталирам :shy11: Точният модел не знам, пише Asus K50C series.

На OS пише ОS: Free DOS :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдолу на лаптопа трябва да има стикер. На него трябва да пише (пример Asus K50C-SX002D).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Засега няма нужда от преинсталация на драйвъра,изтегли това и виж дали ще ти се разреши проблема.

Успех! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Засега няма нужда от преинсталация на драйвъра,изтегли това и виж дали ще ти се разреши проблема.

Успех! ;)

"Тази програма не е изпълнима за вашата система" (или нещо такова) :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли и инсталирай това и пробвай отново с посочената по-горе(в линка) програма.

Успех! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Изтегли и инсталирай това и пробвай отново с посочената по-горе(в линка) програма.

Успех! ;)

Ако започне направо с инсталация на версия 2, то Windows XP SP3 няма да разреши неговата инсталация, а ще поиска стартиране поне първоначално на версия 1.1. При качването на този софтуер има указание да се качват версиите последователно, започнати от версия 1 или 1.1. Споделям го от личен опит, а и последното е написано на страницата на Net Frameworck. Не го приемайте като забележка.

Линк към страницата: http://www.brothersoft.com/microsoft-.net-framework-download-61828.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Последно какво да правя :D:)

Изтегли първо версия 1.1 и след нея 2.0. После стартирай версия 1.1. Когато е готов, тогава му стартирай версия 2.0. Използвай линка, който съм ти дал.Ако не можеш ги изтегли, ще ти дам друг линк от който ще си ги свалиш.

Ето ти линк, от който също можеш да си ги изтеглиш. Имай впредвид, че когато качваш версия 1.1 трябва да изчакваш. Инсталацията е малко бавна. След това инсталирай версия 2.0. Тези кръпки обезателно трябва да ги имаш, след като си с Windows XP

http://dox.bg/files/dw?a=5ec9fcd10a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с необходимостта инсталирането на net.framework да започне от версия 1 е абсолютно невярно!!! Може да се инсталира дори версия 4 направо, без да има инсталирана преди това никаква друга версия. Това важи и за версия 2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, мерси на всички :) Всъщност рестартирах компютъра и се оправи :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бива ли така- с рестарт го оправил!!! нямаше ли някой по- сложен и технологичен, и по- близко до ума начин?! Та си тръгнал с рестарти да оправяш ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.