Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Black Dragon 777

Татуировка

Препоръчан отговор

Здравейте.Мисля утре(петък) да си направя една татуировка(китайски символи)(на левия пръсец),но се чудех дали ще ми "пречи" защото в неделя имам футболен мач.Вратар съм и ще има хвърляне насам натам...и да не стане нещо инфекция а/у ..? Моля ако някой може да ми даде съвет да пише . Може също така да вардя с анцук и гетито от горе,за да не се цапа,но се чудя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След поставянето---

Докато заздравее е необходимо мястото да се третира с лекарстени продукти за регенерация на кожата. (напр. Пантогел)

В първите дни се образува коричка, която не се опитвайте да махнете, а оставете сама с течение на времето да падне.

Не мокрете и миете мястото докато не се възстанови и не го излагайте на пряка слънчева светлина (напр. на плажа).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.И понеделник е ден нали? 2.Или пък да не отидеш на мача.Няма ли кой да те замести? И да няма ще сложат някой защитник на вратата спокойно. :lol6:;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.И понеделник е ден нали?

2.Или пък да не отидеш на мача.Няма ли кой да те замести? И да няма ще сложат някой защитник на вратата спокойно. :lol6:;)

Ами прав си,но аз имам желание,да пазя на мача :) (ще вардя само 1вото полувреме) но ако можеше да си го направя в петък,до другия мач щеше вече кожата да ми се е обелила и щеше всичко да е ОК :)

След поставянето---

Докато заздравее е необходимо мястото да се третира с лекарстени продукти за регенерация на кожата. (напр. Пантогел)

В първите дни се образува коричка, която не се опитвайте да махнете, а оставете сама с течение на времето да падне.

Не мокрете и миете мястото докато не се възстанови и не го излагайте на пряка слънчева светлина (напр. на плажа).

Благодаря за полезната информация която ми даваш,но знам всичко това.Това ще ми е 2-рата татуировка :) . Но така и не ми помагаш с моя въпрос !

амии трябва да я пазиш.по добре след мача

Мисълта ми е ако може да я направя утре, и до сряда г/д ще се обелила вече и ще по добре за другия мач.а ако я направя в понеделник цяла седмица трябва да я пазя на тренировките...А относно мача в неделя ако пазя с анцук и от горе гети дали ще има проблем ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.