Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Мисля утре(петък) да си направя една татуировка(китайски символи)(на левия пръсец),но се чудех дали ще ми "пречи" защото в неделя имам футболен мач.Вратар съм и ще има хвърляне насам натам...и да не стане нещо инфекция а/у ..? Моля ако някой може да ми даде съвет да пише . Може също така да вардя с анцук и гетито от горе,за да не се цапа,но се чудя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След поставянето---

Докато заздравее е необходимо мястото да се третира с лекарстени продукти за регенерация на кожата. (напр. Пантогел)

В първите дни се образува коричка, която не се опитвайте да махнете, а оставете сама с течение на времето да падне.

Не мокрете и миете мястото докато не се възстанови и не го излагайте на пряка слънчева светлина (напр. на плажа).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.И понеделник е ден нали? 2.Или пък да не отидеш на мача.Няма ли кой да те замести? И да няма ще сложат някой защитник на вратата спокойно. :lol6:;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.И понеделник е ден нали?

2.Или пък да не отидеш на мача.Няма ли кой да те замести? И да няма ще сложат някой защитник на вратата спокойно. :lol6:;)

Ами прав си,но аз имам желание,да пазя на мача :) (ще вардя само 1вото полувреме) но ако можеше да си го направя в петък,до другия мач щеше вече кожата да ми се е обелила и щеше всичко да е ОК :)

След поставянето---

Докато заздравее е необходимо мястото да се третира с лекарстени продукти за регенерация на кожата. (напр. Пантогел)

В първите дни се образува коричка, която не се опитвайте да махнете, а оставете сама с течение на времето да падне.

Не мокрете и миете мястото докато не се възстанови и не го излагайте на пряка слънчева светлина (напр. на плажа).

Благодаря за полезната информация която ми даваш,но знам всичко това.Това ще ми е 2-рата татуировка :) . Но така и не ми помагаш с моя въпрос !

амии трябва да я пазиш.по добре след мача

Мисълта ми е ако може да я направя утре, и до сряда г/д ще се обелила вече и ще по добре за другия мач.а ако я направя в понеделник цяла седмица трябва да я пазя на тренировките...А относно мача в неделя ако пазя с анцук и от горе гети дали ще има проблем ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.