Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте значи проблема е следния!От няколко дни насам винаги при изключване или рестарт на системата от страт меню ми се покзва син екран със тази грешка.Сложих хирънс , направих тестове, и никакви грешки не ми даде.Моля ви кажете ми какво да правя!

post-320598-0-20889700-1333648575_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сканирай с тази програма - http://www.softpedia.com/get/Antivirus/WhoCrashed.shtml

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сканирай с тази програма - http://www.softpedia.com/get/Antivirus/WhoCrashed.shtml

Ако случайно има създадени файлове в папката MiniDump...

Това е възможно най-неопределената грешка... В сайта на MS дори нищо съществено не е написана за нея...

Предполагам е от самият Windows, щом е "при изключване от менюто"

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До автора на темата,разберете че за да ви се помогне трябва да дадете колкото се може повече информация иначе ще започнат едни гадаеници от това е не от това.Не си написал каква ти е операционната система чистил ли си го този компот от прах,прегрява ли,бучи ли изобщо едни такива не маловажни неща.Накрая най-важното

Crystal Sphere Error 404 или Kак да задаваме правилно въпроси.

Редактирано от mergy_1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОС е Win Xp , Почиствам системата с TuneUp и CcLeaner редовно!Хоардуерно не съм го отварял може би от зимата да го чистя и ще го отворя да прегледам как са нещата отвъртре защото от други формуи разбрах че може да са издути кондензатори или нещо от рамта абе изобщо намерих 34345353 причини и нито едно решение какво да се прави.Няма никакви DUMP файлове в папката в Windows.Ако имате и други въпроси, питайте.Ето го и анализа със програмата:

post-320598-0-49488100-1333692748_thumb.

Редактирано от vanio_93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледна ли във папка: C:/Windows/MiniDump. Трябва да имаш такава папка, а файловете или файла е вътре във нея.Продължавам да си мисля че проблема е със драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай това, това което ти предложи по отгоре plamen88.Виж дали няма да може да фиксира проблема. Сега видях че си пробвал не бях се загледал. Покажи какво е положението на следната страница. Направи шот: Десен на моя компютар>свойства>разширени>от раздела /стартиране и възстановяване / настройки. Покажи какво има във нея.

Редактирано от ba4o_kiro64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи следните промени както е по долу на шота. Забрани автоматичния рестарт, промени колко да разтовари ядрото, и да се надяваме следващият път като направи син екран да създаде дъмп файл.При това положение синият екран ще остане и ти можеш да го разгледаш и ако е по различен от предишните снимай го и го пусни във някой от коментарите.Само така можем да се доберем до проблема ти, да разгледаме дъмп файла.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах много странно.Направих настройките, след това рестартирвах и изключвах няколко пъти системата от старт меню обаче никакъм син екран не ми излиза-всичко върви като пушка!хах и сега какво до правя, с тези настройки ли да остана или да си върна старите?Отново проверих папката MINIDUMP но във нея нама нищо - празна е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези настройки не спират синият екран, те са след като направи син екран да може да се направи информация за причината.Остави ги така, защото проблемът ти не е решен със сигурност ще има и други,но да се надяваме че със тези настройки ще се получи нужната информация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами засега никакви сини екрани не се показват, жалко че проблема може и да не е решен но ще видим, по нататък ако нещо излезе ще снимам и ще качвам.Ем тогава оставам с тези настройки.Папката минидъмп си е все така празна! EDIT:Преди малко си почистих компа,перката на процесора доста се беше затлачила,така де всичко премахнах,влозх в системата въведох старите настройки както си бяха и никакви сини екрани няма - надявам се да съм оправил проблема на 100 процента.По дъното нямаше издути кондензатори, рамта я махнах след това пак я сложих ии така....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами какво да кажа, дано всичко да е добре.А колкото до настройките, препоръчително е да са така както ти казах, те не влиает по никакъв начин за работата на ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахам еми нищо аз си ги върнах както си бяха и пак казвам - направих няколко рестарта и изключвания и всичко си е нормално - няма сини екрани!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.