Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам един проблем.сега се регистрирах с нова парола поща и данни,но проблемът ми е,че предишният ми профил беше puh4ee_bg,но ми хакнаха старата поща и въпросът ми е дали може да ми се изтрие старият профил тук,за да не може лицето,което се представя от моя стар профил да не поства теми или да злоупотреби по някакъв начин от мое име.благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам един проблем.сега се регистрирах с нова парола поща и данни,но проблемът ми е,че предишният ми профил беше puh4ee_bg,но ми хакнаха старата поща и въпросът ми е дали може да ми се изтрие старият профил тук,за да не може лицето,което се представя от моя стар профил да не поства теми или да злоупотреби по някакъв начин от мое име.благодаря.

Не, а и мисля няма начин да докажете че акаунта за който говорите е бил ваш
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3.5 Администрацията на форума по никакъв начин не се ангажира със заличаването на профили, теми и постове по желание на собствениците/авторите им. Ако не желаете да използвате форума не е нужно да ви бъде изтрита регистрацията. Всякакви теми с подобни молби и съдържание ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

А аз искам да попитам:

Има ли как по неопспорим начин да докажеш, че въпросният профил "puh4ee_bg" е твоят? Защото е сега мога да регна нов и да кажа "silvetoflower" ми е старият профил, баннете го. Това е и причината да го има това правило, защото колегите Администратори от къде да знаят това Вие ли сте или е някой злонамерен профил.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парола обикновено трудно се хаква, но много по-лесно се налучква. Ти не очаквай да имаш сигурен акаунт, ако паролата ти е "123456", но нека не се отплесвам, има писано по въпроса.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК,благодаря за отговорите все пак и мн.се извинявам,че зададох този безмислен и тъп въпрос и съм готова да си поема последствията и критиките за моето неразумие,неинформиране,неуместно запитване.извинявам се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мн.съжалявам,аз си оправих нещата(дълго е за обяснение )станало е недоразумение от моя страна,ще помоля да се изтрие темата,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.