Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички

Не мога да свържа GSM NOKIA 6120 clasik с laptopa ,излиза ми ето това

Изписва че драйвери за периферното устройство не са намерени.Досега навсякъде се е свързвал без проблем!

Трябва някакъв драйвер за телефона ли да инсталирам?Лаптопа е такъв модел ,ако това има значение

post-323091-0-21010500-1333655472_thumb.

post-323091-0-43731000-1333655483_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо трябва да инсталирам програма за нокиа за да стане?Досега никъде не съм го правил и винаги се е "закачала" на всеки комп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не те кара на сила да го правиш,това е форум и тук се дават съвети които не са задължителни.Пожелавам ти успешна борба с този bluetooth.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...dell inspirion...

===========

преди време и аз недочитайки модела си мислех, че името е Inspirion - нещо като произлизащо от вдъхновение, несъзнателно не можещ да си представя, че интелектуален продукт може да има име наподобяващо пирон Публикувано изображение

Иначе по проблема мога да кажа следното- имам чувството, че вградената в Windows 7 програма за управление на bluetooth, не е много добра. Вече мисля да пробвам BlueSoleil може ли да работи на 7-мицата.

Изглежда последната версия е 8 и ето какво пише:

BlueSoleil 8 works flawlessly on any Windows XP, Windows Vista and Windows 7 platforms. Experience the freedom and ease of a Bluetooth environment by using BlueSoleil 8!

P.S. Опитах да я инсталирам на 64 битов Windows7 Ultimate, но не се получи.

Редактирано от ivankrivodol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.